UA
  RU

  Ніколь Кідман розкрила секрет міцного шлюбу з Кітом Урбаном

  Редагувати переклад
  І він виявився зовсім несподіваним!

  Ніколь Кідман розкрила секрет міцного шлюбу з Кітом Урбаном-Фото 1

  12 років подружнього життя – це вам не жарти! І нехай у пресі іноді з'являються новини про розлучення Ніколь Кідман і Кіта Урбана, вони щасливі всім на зло. Нещодавно пара відзначила чергову річницю. На честь цього свята видання Parade випустило відверте інтерв'ю з Ніколь, де вона розкрила секрет їх ідеальних відносин. 

  Ми ніколи не листуємося, 

  - заявила вона. 

  Читайте також: 12 РОКІВ РАЗОМ: НІКОЛЬ КІДМАН І КІТ УРБАН ВІДЗНАЧИЛИ РІЧНИЦЬ ВЕСІЛЛЯ

  У наш час, коли без меседжера просто неможливо уявити своє життя, ці двоє віддають перевагу старомодному способу спілкування — просто кажуть.

  Ми постійно говоримо і іноді використовуємо FaceTime, але ніколи не листуємося. Мені здається, що повідомлення іноді спотворюють суть. Іноді мені доводиться перечитувати текст і запитувати: «Що це взагалі означає?», потім давати комусь іншому почитати, сподіваючись, що він зможе інтерпретувати написане. Не хочу, щоб це відбувалося між мною та моїм коханим. У нас скоріше «голос до голосу, шкіра до шкіри», як ми це називаємо. 

  Таке рішення народжує у нас тисячу запитань, наприклад, як Урбан відпрошується у дружини залишити ще трохи на афтепаті після свого концерту або як Кідман розповідає йому жарт Меріл Стріп, який вона почула під час зйомок однієї із спільних сцен «Маленької великої брехні»? 

  Статті на тему