UA
  RU

  Ніколь Кідман розповіла, як чоловік Кіт Урбан реагує на її участь у постільних сценах 

  Редагувати переклад
  Завжди було цікаво, як партнери акторів почуваються після перегляду інтимних моментів між їхніми коханими та іншими людьми. 

  Між Ніколь Кідман і Кутом Урбаном, які є чоловіком і дружиною ось уже 15 років, пристрасть палає все так само, як і в перші дні їхнього романтичного життя. Зірка майбутнього серіалу "9 ідеальних незнайомців" розповіла, що кантрі-музикант абсолютно спокійно ставиться до всього, що його дружині треба робити на камеру. І навіть до найвідвертіших і найгарячіших постільних сцен. Згадайте, чого варті лише одні кадри із серіалу “Велика маленька брехня”! Мабуть, це була одна з найгарячіших кіновистав за всю кар'єру Ніколь Кідман. 

  «Мій чоловік — артист, тому він усе розуміє і не намагається влазити у весь процес. Він бачить проект уже наприкінці таким, яким бачать його глядачі, коли все вже скомпоновано та виглядає красиво. Він не читає сценаріїв, не знає, що відбувається на знімальному майданчику. Він має власну кар'єру, якою він повністю поглинений. Насправді він не дуже багато знає у тому, чим займаюся”.

  Ніколь Кідман розповіла, як чоловік Кіт Урбан реагує на її участь у постільних сценах - Фото 1

  Читай також: Вибрати вино за три кроки: Про що вам розповість етикетка

  Пара, яка разом живе у шлюбі з 2006 року, виховують двох дочок – Сандей та Фейс. Раніше Кідман розповідала в інтерв'ю для WSJ. Журнал у квітні 2020 року, як їй вдається балансувати між роботою та сімейним життям. 

  «Ми маємо відпрацьовану систему, яка дозволяє всім членам сім'ї триматися разом. Коли Кіт не перебуває в турне, все набагато простіше. Наступного року у нього будуть концерти, і тоді я менше працюватиму. Якщо щось вийде з балансу, то ми швидко поправимо. У нас немає всіх відповідей, але точно знаємо, що не дозволимо нічого поставити під загрозу нас”. 

  Ніколь Кідман розповіла, як чоловік Кіт Урбан реагує на її участь у постільних сценах - Фото 2

  53-річний Урбан раніше також розповідав про те, як їм живеться разом з Ніколь у статусі сім'ї, для журналу The Times. 

  “Ми живемо в різних місцях між Нешвіллом і Лондон, тому ми звикли до того, що у нас немає певної структури. Все залежить від того, чи Нік працює, коли я працюю”. 

   

  Статті на тему