UA
  RU

  Ніколас Кейдж розлучився через чотири дні після розпису

  Редагувати переклад
  Актор переглянув свої погляди на новоспечену дружину.
  
  Ніколас Кейдж розлучився через чотири дні після розпису.

  23 березня Ніколас Кейдж та його молода супутниця Еріка Койке подали заяву на отримання ліцензії на шлюб в окрузі Кларк, штат Невада, і того ж дня вони офіційно стали чоловіком та дружиною. Але через чотири дні голлівудський актор передумав і знову подав заяву, ось тільки цього разу, на розлучення.

  Анулювати свій шлюб 55-річний актор вирішив, бо він був у стані алкогольного сп'яніння, коли вони з Ерікою вирішили одружитися. Тим не менш, у судових документах, які подав актор, стверджується, що якщо анулювання не буде присуджено, Ніколас домагатиметься повного юридичного розлучення, щоб розірвати їх чотириденний шлюб.

  Читайте також: НІКОЛАС КЕЙДЖ ОЖІНУЄТЬСЯ ЧЕТВЕРТИЙ РАЗ НА ВІЗАЖИСТІ З ГОЛІВУДУ

  Як повідомили очевидці, які бачили пару на день їхнього розпису, Ніколас явно був у стані алкогольного сп'яніння і стверджував, що екс-бойфренд Ерікі Койке – наркодилер, а сама дівчина хоче забрати у актора усі його гроші. На що 23-річна кохана Кейджа відповіла, що не змушує його з нею одружитися. Пара влаштувала розбірки на вулиці, тому їх довелося відвести до окремого кабінету.

  Ніколас Кейдж розлучився через чотири дні після розпису.

  @nicolascagefans

  Нагадаємо, що Ніколас Кейдж не афішував своїх стосунків із 23-річним візажистом із Голлівуду. Їхні стосунки тривають приблизно рік і бачили їх разом кілька разів. Крім його короткочасного шлюбу з Ерікою, актора мали ще три союзи. Найтриваліший був з Алісою Кім - вони прожили 14 років разом. У жовтні минулого року Ніколас зізнався, що був «шокований», коли він та Аліса — мати його 13-річного сина Кал-Ела — розлучилися у січні 2016 року, незадовго до того, як він почав знімати свій фільм «Менді».

   

   

   

  Статті на тему