UA
  RU

  Новоспечений батько Джо Джонас здивував фанатів оновленим чином

  Редагувати переклад
  Народження доньки спонукало виконавця на кардинальні зміни? 

  У середу 31-річний співак виставив у сторіс Instagram фото себе у незвичайному образі. Так, на знімку Джо Джонас красується з платинового відтінку волоссям та екстремально короткою стрижкою. Зазначимо, що радикальна трансформація "вічного" образу співака відбулася через кілька тижнів, як Джонас став батьком. Нагадаємо, що в липні його дружина - актриса серіалу "Ігри Престолів" Софі Тернер народила чоловікові дочку, яку пара назвала Віллою. 

  Новоспечений батько Джо Джонас здивував фанатів оновленим чином.

  @joejonas

  Незважаючи на те, що фото малюка пари поки що не виставляли, хлопці не забувають стимулювати інтерес фанатів до свого особистого життя. Так, "домашні" зображення в масках були лише початком серії цікавих знімків. Тепер Джо вражає фанів мейковером, який, до речі, йому неймовірно личить. Виконавець виглядає відпочившим і навіть трохи молодшим — можливо, це результат поповнення в сімействі селебрітіс. 

  Новоспечений батько Джо Джонас здивував фанатів оновленим чином.

  Карантинний період Софі Тернер проводить, як вона сама висловилася, "просто приголомшливо". Так, актриса неодноразово заявляла, що за своєю натурою вона інтроверт, а тому любить сидіти вдома. 

  Якби я могла залишатися вдома цілий день, це було б чудово. Я покидаю житло лише раз на день, і те щоб вигуляти собак.

  Читай також: Коул Спроус вперше коментувала свій розрив з Лілі Рейнхарт.

  Проте, актриса зазначає, що пандемічний спосіб життя став справжнім випробуванням для її чоловіка, котрий обожнює світські заходи. 

  Здається, що все довкола працює на моє задоволення, адже Джо — справжній тусовщик, і я постійно намагаюся, хоч якось утихомирити його, щоб ми могли провести час разом. Так, карантин для нього - в'язниця, що неймовірно круто для мене!

  Нагадаємо, що Софі Тернер та Джо Джонас одружилися минулого літа після того, як таємно повінчалися двома місяцями раніше у Лас-Вегасі. Пара щасливих закоханих сказали "так" один одному під час казково гарного весілля у Франції, на якому були присутні тільки найближчі друзі та родичі закоханих.

  Статті на тему