Edit page title Нові імена: Зірки, які отримали свій перший "Золотий Глобус" у 2021 році 
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Нові імена: Зірки, які отримали свій перший “Золотий Глобус” у 2021 році – якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Нові імена: Зірки, які отримали свій перший "Золотий Глобус" у 2021 році 

Редагувати переклад
Не просто подають надії, але тепер і відзначені високою кінематографічною нагородою актори. 

78-й “Золотий Глобус” ознаменував завершення зими 2021 року, і вже встиг запам'ятатися скандальними викриттями корупційного характеру, несподіваними номінаціями та цілком заслуженими нагородами. Представляємо тих, хто 28 лютого 2021 року забрав перші у своєму житті золоті статуетки найвищого калібру. 

Нові імена: Зірки, які отримали свій перший "Золотий Глобус" у 2021 році - Фото 1

Деніел Калуя 

Впоравшись із деякими технічними затримками, актор серіалу “Чорне дзеркало”, прийняв дебютну статуетку “Золотий Глобус” за найкращу роль другого плану у фільмі “Юда та чорна месія”. Деніел сказав, що для втілення свого образу в картині він виклався на 100 відсотків. 

Джон Бойєга 

Актор «Зоряних війн», який також був номінований вперше цього року, у неділю отримав «Золотий глобус» як найкращий актор другого плану у серіалі, міні-серіалі чи телефільмі за роль ЛерояЛогана в антології  Амазонка"Голос змін".  

Кетрін О'Хара 

О'Хара забрала додому свій перший «Глобус» за найкращу жіночу роль у телесеріалі — комедії або мюзиклі за роль Мойри РоузШіттсКрик». Вона подякувала творцям серіалу — дует батька та сина, Юджина та Деніела Леві, за «створення надихаючої, забавної та красивої сімейної історії кохання, в якій вони дозволили її носити 100 перуків і говорити як інопланетянка».  

Нові імена: Зірки, які отримали свій перший "Золотий Глобус" у 2021 році - Фото 2

Емма Коррін 

Мабуть, перемога Емми Корріняк кращої актриси у драматичному  серіаліне стала ні для кого несподіванкою. 25-річна дівчина у вже культовому проекті втілила образ молодої та зовсім безневинної принцеси Діани, і зробила це на найвищому рівні.  

Нові імена: Зірки, які отримали свій перший "Золотий Глобус" у 2021 році - Фото 3

Джейсон Судейкіс 

Судейкісотримав нагороду за найкращу чоловічу роль у телесеріалі - комедії або мюзиклі - за головну роль Теда Лассо в однойменному проекті  AppleTV+. За всю кар'єру Джейсон не спромігся нагороди "Золотого Глобуса" аж до 2021 року.  

Читай також: Перший онлайн-маркетплейс сегменту «люкс» - Marie Claire x TRENDS HUNTERS

Нові імена: Зірки, які отримали свій перший "Золотий Глобус" у 2021 році - Фото 4

Джош О'Коннор 

І знову своїх просуває серіал "Корона". За втілення ролі принца Чарльза актор Джош О'Коннор, як і його партнерка серіалу Емма Коррін, отримав свою дебютний “Золотий Глобус”. Звичайно, чоловік не забув згадати свою колегу в промові подяки. 

Чедвік Боузман 

Покійний актор посмертно отримав нагороду за найкращу чоловічу роль у кіно-драмі за свого героя у фільмі "Ма Рейні: Мати блюзу". Його дружина Симона Ледвард-Боузманзі сльозами на очах прийняла нагороду від його імені.  

Нові імена: Зірки, які отримали свій перший "Золотий Глобус" у 2021 році - Фото 5

Аня Тейлор-Джой 

Молоду Тейлор-Джою було номіновано вперше цього року (за її ролі як у фільмі «Емма», так і в серіалі Netflix"Королівський гамбіт"), отримавши приз за найкращу жіночу роль у міні-серіалі або телефільмі за роль Бет  Хармону проекті "Хід Королеви" ("Ферзевий гамбіт").  

Марк Руффало 

Руффало, номінований раніше чотири рази, отримав свій перший "Золотий глобус" за найкращу чоловічу роль у міні-серіалі або телефільмі за свою подвійну роль у міні-серіалі HBO "Я знаю, що це правда". 

Нові імена: Зірки, які отримали свій перший "Золотий Глобус" у 2021 році - Фото 6

Андра Дей 

Співачка, яка заради ролі у великому проекті перетворилася на актрису, АндраДей своїм дебютом змусила оргкомітет "Золотого Глобуса" звернути на неї увагу і відзначити заслуженою статуеткою. За втілення образу культової джазової вокалістки Біллі  Холідейу картині “Сполучені Штати проти Біллі  Холідей”. Так, Дей стала другою темношкірою жінкою, удостоєною такого призу. 

Фото: Getty Images

Статті на тему