UA
RU

Нові починання: Кайя Гербер зустрічається з Остіном Батлером

Редагувати переклад
Схоже, що модель вирішила увійти у новий рік із новими стосунками.
Нові починання: Кайя Гербер зустрічається з Остіном Батлер-Фото 1

20-річна Кая Гербер не звикла довго перебувати на самоті, тому в її серці з'явилося місце для нового обранця – 30-річного актора Остіна Батлера. Про можливий початок великого роману повідомило видання Daily Mail.

Про те, що модель та актор можуть бути разом, свідчать фотографії, зроблені журналістами видання. Кая і Остін були помічені на спільному занятті йогою, а після нього вони разом вирушили далі машиною Гербер.

Ні Кайя, ні Остін не коментую інформацію, що з'явилася навколо їх персон, але шанувальники знаменитостей з трепетом чекаю їхнього визнання, адже вони виглядають дуже гармонійно. А поки Кайя проводить час з Батлером, через місяць після розлучення з Джейкобом Елорді, її екс-бойфренд не втрачає часу і даремно знайшов нову пасію. Хлопця було помічено на побаченні з інстаграм-моделлю Олівією Джейд. Разом вони пили каву і ходили по околицях. Як довго знаменитості ховатимуться і чи справді між ними пробігла іскра, поки що невідомо.

Читайте також: На музичній хвилі: гурт KADNAY про натхнення, мотивацію та щоденні ритуалі

Остін Батлер раніше зустрічався вісім років з Ванессою Хадженс, але в 2019 році їх дороги розійшлися. Також акторові приписували роман із Лілі-Роуз Депп, але й тут зірки, схоже, не зійшлися характерами. Цікаво, як розгортатимуться події з Каєю Гербер?

Статті на тему