UA
  RU

  Новий позов: Джонні Депп звинуватив Ембер Херд у насильстві

  Редагувати переклад
  Актор не може прожити і без судових розглядів.
  Новий позов: Джонні Депп звинуватив Ембер Херд у насильстві-Фото 1

  Ембер Херд та Джонні Депп. Фото: Getty Images

  Здавалося б, тільки закінчилися судові позови у бік Джонні Деппа, і актор може спати спокійно. Але, зважаючи на все, він вирішив помститися своїй екс-дружині Ембер Херд і тепер подав сам на неї до суду.


  Голлівудський актор, якого Ембер звинувачувала у жорстокому відношенні, заявив, що його екс-дружина бреше про цей факт, та ще й сама була агресором у їхній парі. У травні 2016 року Херд заявила, що після святкування 30-річчя Джонні вдарив її по обличчю телефоном, але Депп стверджує, що все було навпаки.

  Читайте також: ДЕПРЕСІЯ, НАРКОТИКИ ТА БАНКРОТСТВО: ДЖОННІ ДЕПП ДАВ ВІДКРВЕНУ ІНТЕРВ'Ю


  Актор заявив, що він був тверезий, лежав на дивані з книгою, а дружина двічі вдарила його по обличчю телефоном, після чого він підвівся, відштовхнув її і пішов з дому. Дивно, але після цього на судовому засіданні саме Ембер з'явилася із синцем на обличчі.

  Херд вже встигла ознайомитися зі звинуваченнями колишнього чоловіка та дала коментар журналу People:

  Достатньо почитати його інтерв'ю, щоби оцінити душевний стан цього чоловіка. На нього вже подали кілька позовів, зокрема, за напад на працівника знімальної команди фільму «Місто брехні». Самі думайте, хто жорстокий тут».


  Але актор не здається. Він також подав позов на таблоїд Sun, який описав усю історію зі слів колишньої дружини. Депп вимагає за моральну шкоду понад 200 000 фунтів стерлінгів.

  Статті на тему