UA
  RU

  Новий роман: Бред Пітт був помічений на відпочинку з новою дівчиною

  Редагувати переклад
  Актор був помічений у недвозначних обіймах німецької моделі Ніколь Потуральськи. 
  
  Новий роман: Бред Пітт був помічений на відпочинку з новою дівчиною.

  Голлівудський актор перелетів через океан, щоб провести кілька днів романтичного відпочинку зі своєю новою коханою моделлю Ніколь Потуральські. Втім, настільки сміливо говорити про статус стосунків пари поки що не можна, адже ні красуня Ніко, ні Бред офіційно не підтвердили своїх почуттів. Проте, 26 серпня пара, чий зв'язок зараз обговорює весь світ, вирішила підігріти інтерес до себе. На приватному літаку вони рушили на відпочинок на південь Франції. 


  Оскароносний актор і режисер 56-річний Бред Пітт був помічений у Франції вдвох із 27-річною моделлю з Німеччини Ніколь Потуральськи, яка вважає за краще назвати себе Ніко Мері. За інформацією, наданою ET Online, пара була помічена на трапі приватного літака. Також наголошується на тому факті, що в аеропорт Шарль-де-Голль пара приїхала окремо. Пізніше вони обоє попрямували до Парижа, звідки вирушили до іншого місця. 

  Новий роман: Бред Пітт був помічений на відпочинку з новою дівчиною.


  Ті, хто помітив одну з найбільш обговорюваних пар сучасності, зазначають, що закохані летіли на одному рейсі, але трималися відсторонено і дуже потайливо.  

  Читай також: Рідкісні кадри: Джіджі Хадід зворушила світ “вагітної” фотосесією

  Раніше зірка "Одного разу в Голлівуді" підігрівала чутки про те, що в нього роман з акторкою Алією Шовкат. Проте вже в червні артистка спростувала цю інформацію і звинуватила джерело пліток у спекуляціях. "Ми не зустрічаємося, а просто дружимо", - таким було фінальне слово Алії. 


  Новий роман: Бред Пітт був помічений на відпочинку з новою дівчиною.

  Поряд із чутками про свої ймовірні амурні захоплення нещодавно ім'я Бреда Пітта з'явилося у зведеннях новин у зв'язку з одруженим процесом з Анджеліною Джолі. Нагадаємо, що пара розлучилася ще у 2016 році, але досі офіційне завершення їхнього шлюбу не було фіналізовано.  

  Варто зауважити, що новий інтерес Бреда Пітта в особі німецької моделі неймовірно схожий на російську манекенницю Ірину Шейк та екс-дружину актора — Анджеліну Джолі. Здається, що смак голлівудської зірки та оскароносного режисера анітрохи не змінюється з часом.   Статті на тему