UA
RU

Новий вихід Зендаї: Вбрання, варте уваги

Редагувати переклад
І знову актриса здивувала своїм чином.

Кожен вихід Зендаї на червону доріжку - це незабутній момент, тому що вона не боїться приміряти нестандартні вбрання. То вона з'явилася в "мокрому" шкіряному платті від Balmain, то повторила вінтажний. образ Бейонс. На цей актриса для свого виходу обрала зброю, точніше одну їхню частину.

Новий вихід Зендаї: Вбрання, варте уваги-Фото 1

LOS ANGELES, CALIFORNIA — OCTOBER 06: Zendaya attends Women in Film's Annual Award Ceremony at The Academy Museum of Motion Pictures on October 06, 2021 в Los Angeles, California. (Photo by Emma McIntyre/Getty Images)

25-річна знаменитість з'явилася на церемонії Women in Film, яка відбулася у Лос-Анджелесі, у сукні з нової колекції Loewe. І, можливо, ніхто б не віддав належної уваги її поряд, якби не позолочена пластина в ділянці грудей. За допомогою цього елемента образ одразу став виразним та шикарним. Зендая та її стиліст Лоу Роуч вирішили не обмежуватися лише “золотими обладунками”, образ вони доповнили туфлями-човниками та масивними сережками такого ж відтінку.

Недаремно Зендаю прозвали іконою стилю покоління Z, адже вона завжди йде на крок попереду та диктує нові модні правила. До речі, ця сукня з колекції Loewe була представлена ​​на Паризькому тижні моди 1 жовтня, а вже 7 жовтня знаменитість "вигуляла" його. Ось що означає: захотіла і отримала!

Креативний директор бренду Джонатан Андерсон назвав свою колекцію “психоделічною, невротичною та повністю істеричною” і навіть після такої рецензії знайшлися ті, хто зміг приміряти на собі цей твір модного мистецтва.

Читайте також: Зендая продемонструвала новий образ із червоної доріжки на прем'єрі “Дюни”

Безперечно, Зендая вміє приємно дивувати своїми виходами у світ, а нам приємно спостерігати за її стильними метаморфозами та експериментами.

 

Статті на тему