UA
RU

Про що говорили принци Вільям і Гаррі на похороні Філіпа - відповідає читець по губах 

Редагувати переклад
Сини Чарльза та Діани на публіці залишаються холодними один до одного. 
Про що говорили принци Вільям і Гаррі на похороні Філіпа - відповідає читець по губах.

Під час похорону їхнього діда принца Філіпа Вільям сказав братові, що служба була приголомшливою. На що Гаррі відповів, що все пройшло саме так, як сам чоловік королеви того хотів. Саме так "переклали" розмову близьких родичів професіонали, які вміють читати по губах. 

Розлучені з власної волі брати були помічені за дружньою бесідою протягом декількох хвилин під час похорону 99-річного принца Філіпа, який транслювався по телебаченню, в суботу, а потім провели пару годин разом за зачиненими дверима зі своїм батьком, принцом Чарльзом. 

"Так, це було приголомшливо, чи не так?", - Поцікавився 38-річний герцог Кембриджський у свого 36-річного брата, як тільки обидва зняли захисні маски. Про розмову пише англійське видання  Daily Express. 

"Все пройшло так, як він того хотів", - відповів герцог Сассекський. 

Перекладачі також додали, що після Вільям сказав Гаррі, що служба була гарною, а музика — неймовірною. 

Про що говорили принци Вільям і Гаррі на похороні Філіпа - відповідає читець по губах.

Читай також: Мова тіла: Що означали рухи членів королівської родини на похороні принца Філіпа 

Вільям приділив особливу увагу тому, в якому порядку родичі прямуватимуть до будівлі каплиці святого Георгія. Так герцог Кембриджський розпорядився, щоб поряд із ним не було молодшого брата. Між двома герцогами йшов син принцеси Анни - їх кузен Пітер Філіпс. 

Саме таким був публічний прояв “холодності”, яка з'явилася у стосунках братів вже досить давно, але посилилася з виходом інтерв'ю Меган та Гаррі на американському телебаченні. Втім, журналісти зафільмували, як після служби принц Гаррі підійшов до Вільяма і Кейт ззаду, щоб йти разом з ними. Кейт розсудливо залишилася позаду, дозволивши братам поспілкуватися. 

У свою чергу, дочка королеви Єлизавети II та її молодший син — 57-річний принц Едвард не удостоїли Гаррі і поглядом ні до служби, ні після неї. Так само вчинила і дружина Едварда Софі. 

«Часто кажуть, що похорон зближує людей, і саме таку сцену хотів бачити народ. І не в останню чергу і сама родина”, - розповів британський журналіст Том Бредбі 

"Вони розмовляли. Ймовірно, їх поглинули емоції. Якщо вони розмовляли, це вже дуже хороший знак. Сподіватимемося, що їм вдасться вирішити всі нагальні проблеми, тому що на даний момент королева потребує їх обох”, — додала коментатор Ів Поллард. 

 

Статті на тему