UA
RU

Про наркотики, ранню славу та весілля: Джастін Бібер написав відвертий лист

Редагувати переклад
Ніхто не очікував таких одкровень.
 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Justin Bieber (@justinbieber)

25-річний музикант Джастін Бібер поділився відвертим листом зі своїми фанатами. У ньому він розповів про ранню славу і великі гроші, які справили на нього згубний вплив.

За словами Джастіна, він почав заробляти мільйони раніше, ніж брати відповідальність за свої вчинки. Це і принесло у його життя проблеми. Виконавець популярного хіта «Sorry» зізнався, що через нестабільність кар'єри артиста, у 19 років він був залежним від важких наркотиків. Його емоційний стан погіршувався і він «відкидав усіх, хто був йому дорогий, а особливо жінок».

Читайте також: Луші меми з Кіану Рівзом

Я став скривдженим і злим. Віддалявся від усіх, хто любив мене та ховався за оболонкою. Мені здавалося, що я ніколи не стану тим самим. До 20 років я прийняв усі погані рішення, про які ви могли б подумати, і перетворився з одного з найулюбленіших і найулюбленіших людей у ​​світі на саму глузливу, засуджену і ненависну людину на землі,

— поділився Джастін із фанатами.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Justin Bieber (@justinbieber)

У своєму листі співак не міг не згадати про свою дружину, 22-річну топ-модель Хейлі Болдуїн, яка, за його словами, і витягла з цієї «прірви». Бібер зізнався, що зараз у нього найкращий період у його житті – «шлюб». Спільними силами пара вчиться терпінню, довірі та смиренності один до одного.

Розмови про шлюб Джастіна Бібера та Хейлі Болдуїн ходять ще з минулого року, а ось нещодавно стало відомо, що зірка фільму «Дівергент» одружився з дівчиною через шість років стосунків. 

Статті на тему