UA
  RU

  Про наркотики, ранню славу та весілля: Джастін Бібер написав відвертий лист

  Редагувати переклад
  Ніхто не очікував таких одкровень.
   
   
   
   
   
  Переглянути цю публікацію в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публікація від Justin Bieber (@justinbieber)

  25-річний музикант Джастін Бібер поділився відвертим листом зі своїми фанатами. У ньому він розповів про ранню славу і великі гроші, які справили на нього згубний вплив.

  За словами Джастіна, він почав заробляти мільйони раніше, ніж брати відповідальність за свої вчинки. Це і принесло у його життя проблеми. Виконавець популярного хіта «Sorry» зізнався, що через нестабільність кар'єри артиста, у 19 років він був залежним від важких наркотиків. Його емоційний стан погіршувався і він «відкидав усіх, хто був йому дорогий, а особливо жінок».

  Читайте також: Луші меми з Кіану Рівзом

  Я став скривдженим і злим. Віддалявся від усіх, хто любив мене та ховався за оболонкою. Мені здавалося, що я ніколи не стану тим самим. До 20 років я прийняв усі погані рішення, про які ви могли б подумати, і перетворився з одного з найулюбленіших і найулюбленіших людей у ​​світі на саму глузливу, засуджену і ненависну людину на землі,

  — поділився Джастін із фанатами.

   
   
   
   
   
  Переглянути цю публікацію в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публікація від Justin Bieber (@justinbieber)

  У своєму листі співак не міг не згадати про свою дружину, 22-річну топ-модель Хейлі Болдуїн, яка, за його словами, і витягла з цієї «прірви». Бібер зізнався, що зараз у нього найкращий період у його житті – «шлюб». Спільними силами пара вчиться терпінню, довірі та смиренності один до одного.

  Розмови про шлюб Джастіна Бібера та Хейлі Болдуїн ходять ще з минулого року, а ось нещодавно стало відомо, що зірка фільму «Дівергент» одружився з дівчиною через шість років стосунків. 

  Статті на тему