UA
  RU

  Про життя принцеси Діани поставлять мюзикл

  Редагувати переклад

  Звичайно ж, автори не залишать за кадром особисте життя Ді.


  Діана та принц Чарльз

  Повідомляється, що мюзикл ще доопрацьовується у престижному Коледжі Вассара, а прем'єра його проходитиме 23 липня на Бродвеї. Відразу скажемо, за ним стоїть справжній зірковий склад: режисер Крістофер Ешлі, який щойно виграв премію Тоні за Приходьте геть та автори музики та сценарію Девід Брайан та Джо ДіПетро (останній отримав Тоні у Мемфісі у 2010 році). 


  Для деяких постановок двері відчиняються дуже швидко. Дуже швидко відкриються двері і перед цією. Люди зачаровані Діаною та її спадщиною, – заявив Джо ДіПетро.

  Сюжет мюзиклу заснований на бурхливому весіллі Діани і принца Чарльза. У ньому будуть підніматися теми, пов'язані зі штучним вирощуванням почуттів палацом, і з тим, як Ді використала свою популярність на благо людей. «Вона була блакитною кров'ю, вона була прекрасною, вона була незаймана – гідніша партія для представника королівської сім'ї складно було знайти в Лондоні 80-х», – сказав ДіПетро. 

  Читайте також: ПРО ГУЧНІ ВЕЧІРКИ ЕНДІ УОРХОЛА ЗНІМУТЬ ФІЛЬМ


  Він також додав, що двір маніпулював Діаною і всіляко її використав у власних цілях. Але їй вдалося піднестися над цими інтригами і направити свою популярність у народу на благодійність. 

  Представники королівської сім'ї навіть подумати не могли, що ця малоосвічена жінка зможе досягти такого успіху, – каже Джо ДіПетро.

  Головними героями мюзиклу стали принцеса Діана, принц Чарльз та Камілла Паркер-Боулз. Автори сподіваються показати цю історію, що припала пилом, з нового ракурсу.   Статті по темі: 

  ПРИНЦЕСА ДІАНА І ПРИНЦ ЧАРЛЬЗ БАЧИЛИСЯ ДО ВЕСІЛЛЯ ВСЬОГО 12 РАЗІВ


  ПРИНЦЕСА ДІАНА І ПРИНЦ ЧАРЛЬЗ: ІСТОРІЯ НЕЛЮБВИ

  БУЛІМІЯ І САМОВбивство: ОБЛАДНАНІ АУДІОЗАПИСИ ПРИНЦЕСИ ДІАНИ ПРО ШЛЮБИ З ЧАРЛЬЗОМ

  Статті на тему