UA
RU

Про алкоголізм батька та нову книгу: Сестра Брітні Спірс дала перше інтерв'ю після “визволення” співачки 

Редагувати переклад

Джеймі Лінн Спірс поділилася своїм болем щодо багаторічної боротьби батька сімейства із залежністю. 

“Він провів половину мого життя у цьому дивному циклі згубної поведінки. Його спалахи алкоголізму завжди доводили мене до відчаю, мук та печалі”, — пише 30-річна актриса серіалу “Зоуї 101” у майбутній збірці мемуарів “Слова, які я мала сказати”. 

Ведуча ABC News Жужу Чанг зачитала вголос цей уривок із книги Спірс в ефірі ранкового шоу «Доброго ранку, Америка» у середу, а потім запитала у самої дівчини, як звичка заливати свої смутки 69-річного патріарха сімейства вплинула на процес дорослішання.  

Про алкоголізм батька та нову книгу: Сестра Брітні Спірс дала перше інтерв'ю після “визволення” співачки -Фото 1

“Це творило багато тривожності. Найскладніша частина була в тому, що я постійно ставила питання, питаючи себе, чи можу я йому довіряти, чи вирішить він кинути пити, чи все продовжується, як було. Це те, про що не повинна замислюватись жодна дитина”, — відповіла зірка. 

Проблеми Джеймі у відносинах із алкоголем почалися після того, як він став батьком – у 1977 році. Принаймні так вважає його екс-дружина Лінн Спірс. 

Читай також: Чому Квентін Тарантіно не хотів знімати Дайан Крюгер у “Безславних ублюдках” 

"Джеймі завжди любив випити то тут, то там пиво, але саме після того, як народився Брайан, він почав сильно пити", - написала 66-річна Лінн у своїй автобіографії 2008 року "Через шторм", говорячи про момент, коли у подружжя народився перценец. 

Зрештою, прихильність Джеймі до спиртних напоїв для Лінн стала справжньою проблемою, і в 1979 році жінка подала на розлучення. Після цього вона дала чоловікові другий шанс, але пара знову розлучилася вже назавжди у 2002 році. 

Про алкоголізм батька та нову книгу: Сестра Брітні Спірс дала перше інтерв'ю після “визволення” співачки -Фото 2

У книзі Лінн описує Джеймі як "алкоголіка, який навряд чи був причетний до життя своїх дітей, і вже точно не був тим, хто любить або підтримує". Таким він став під кінець їхнього шлюбу. Також колишня дружина звинуватила отця Спірс у тому, що він “роками вербально знущався з них, а також поводився вкрай нестійко”. 

Боротьба Джеймі з алкоголізмом тривала принаймні до 2004 року, коли його старша дочка Брітні Спірс наполягла на тому, щоб чоловік почав шукати порятунку в рехабі. 

Про алкоголізм батька та нову книгу: Сестра Брітні Спірс дала перше інтерв'ю після “визволення” співачки -Фото 3

Проте, під час одного із судових засідань у 2014 році Брітні розповіла, що вона підозрювала, що і після цього батько продовжував регулярно пити. Адвокат Джеймі, звичайно, заперечував, відзначаючи, що чоловік постійно проходить заплановані тести. 

Нагадуємо, що стосунки поп-зірки зі своєю сім'єю були незворотно зруйновані за роки опікунства, яке тривало в листопаді 2021 року напередодні 40-річчя співачки. 

 

Статті на тему