UA
RU

Звинувачений у насильстві та аб'юзі Шайа Лабаф готується стати батьком 

Редагувати переклад

Актор і його дівчина Міа Гот перебувають у очікуванні появи на світ першої дитини. 

Чи заслуговує на провину на другий шанс? Чи варто довіряти людині, яка раніше не тільки саморуйнувала себе, але також і своє оточення? Відповіді на ці питання, мабуть, знайшла британська актриса Міа Гот, і вирішила, що її колишній чоловік вартий того, щоб довіритися долі. 

Звинувачений у насильстві та аб'юзі Шайа Лабаф готується стати батьком - Фото 1

(Photo by Anthony Harvey/Getty Images for BFI)

Актриса, яка знайома багатьом таким фільмам як “Німфоманка”, “Емма” та “Вища громада” в положенні. 28 січня Міа Гот була помічена папараці на прогулянці в Пасадені, штат Каліфорнія - не побачити велике живіт дівчини було неможливо.  

У простих чорних легінсах та білому лонгсліві акторці не вдалося замаскувати центральну деталь свого “образу” – символ очікування появи на світ дитини. Чорні окуляри, Біркештоки та шкарпетки доповнили дуже непоказний образ, який, втім, цілком підходить і для відповідальної домогосподарки, і для майбутньої мами. 

Гот та одіозний кіноперсонаж Лабаф одружилися у 2016 році, але у 2018 пара розлучилася. Це підтвердив представник актора, який зауважив, що пара вирішила офіційно розійтися. 

«Шайа та Міа подали на розлучення. Розрив має мирний характер, і всі деталі, що стосуються розлучення, мають залишатися в таємниці”, - зазначив представник Лабаф.

Звинувачений у насильстві та аб'юзі Шайа Лабаф готується стати батьком - Фото 2

Читай також: Плейлист редакції: Що ми слухали у січні

Однак пара, яка розлучалася безліч разів, починаючи з 2012 року, коли вони тільки зустрілися, змусила розгорітися навколо себе пожежа пліток. А все тому, що у квітні 2020 року Лабаф був помічений із обручкою на пальці, тоді як Гот носила свій варіант символу шлюбу — діамантову прикрасу. 

У червні 2021 року пара разом була помічена у Діснейленді. 35-річний актор численних фільмів ("Найп'яніший округ у світі", "Фрагменти жінки", "Борг/Макінрой") та його дівчина насолоджувалися життям, веселилися і, здається, не звертали уваги більше ні на кого крім один одного. 

Звинувачений у насильстві та аб'юзі Шайа Лабаф готується стати батьком - Фото 3

Вперше пара зустрілася на знімальному майданчику фільму Ларса фон Трієра “Німфоманка”, а пізніше Гот з'явилася у 2014 році у музичному відео, режисером якого був саме Лабаф. 

У грудні 2020 року на Лабаф подала до суду 33-річна виконавиця FKA Twigs, звинувативши чоловіка у емоційному, ментальному та фізичному насильстві. Лабаф визнав, що він роками був аб'юзером не тільки до тих, хто його оточував, але й до себе. З того часу кар'єра Шайа помітно пішла на спад, а він сам багато часу провів у спеціальних лікувальних центрах.  

Статті на тему