UA
  RU

  Якось Меттью Перрі відмовив Сарі Полсон на "вечірці поцілунків" 

  Редагувати переклад
  Зірка "Американської історії жахів" не завжди полягала у відносинах зі своєю коханою Холланд Тейлор - як би дивно це не звучало. 

  Сара Полсон одного разу пішла на "вечірку з поцілунками", влаштовану Керрі Фішер, і опинилася в незручній ситуації - її відкинув Метью Перрі.  


  46-річна Полсон поділилася забавною історією, що сталася з нею, розповівши про неї під час виступу на Jimmy Kimmel Live! в понеділок. 

  Ситуація сталася на одній із багатьох «цікавих вечірок», проведених у будинку покійного письменника Гора Відаля. 


  "Там був капелюх з іменами, і ви повинні були поцілуватися з людиною, ім'я якої ти витягнеш з капелюха", - почала свою розповідь Сара, додавши, що на вечірці були присутні Ширлі Маклейн і Квін Латіфа. 

  "Меттью Перрі витягнув записку з моїм ім'ям, а потім швидко ретувався з кімнати". 

  Зірка серіалу "Американська історія жахів" пояснила, що вона знала, хто саме дістався 51-річному Чендлеру з "Друзів", бо він сам розповіла їй про це. 


  “Я побачила його, і він сказав, що витяг моє ім'я з капелюха. Тому я йому кажу, що може бути тоді поцілуємось, а він відповів, що безперечно ні”, — згадує актриса з посмішкою. 

  Полсон розповів Джиммі Кіммелу, що у них з Перрі був спільний друг, і вона підозрює, що саме тому ця ситуація була для нього незручною. 

  "Ми трохи знали один одного через одного з моїх найкращих друзів у всьому світі, так що це було ніяково", - поділилася враженнями актриса.   Якось Меттью Перрі відмовив Сарі Полсон на "вечірці поцілунків" - Фото 1

  143479396

  Читай також: Джастін Бібер і Хейлі Болдуїн зустрілися з французьким президентом Еммануелем Макроном 

  Однак через роки після невдалої спроби поцілуватись пара все одно «схрестила губи» під час спільної роботи над проектом. 


  “Ми опинилися у ситуації, у якій зображали людей, які перебувають у романтичних відносинах у шоу під назвою “Студія 60”, і тоді я нарешті придбала свій поцілунок. Навіть дещо. І, о Господи, він точно пожалкував, що не став робити цього під час тієї вечірки в домі Гора Відаля”. 

  53-річний Кіммел відповів жартома, що, ймовірно, Перрі не пам'ятав надто багато з того, що відбувалося з ним у ті роки, з чим Полсон погодилася. 

  "Напевно, він думає, що ми з ним поцілувалися на тій вечірці". 


  З боку ведучого та актриси жартувати про те, що Меттью Перрі роками боровся зі своєю алкогольною залежністю було не надто толерантним та порядним. Втім, сам чоловік одного разу зізнався, що він не пам'ятає цілих три роки зі зйомок “Друзів”. 

  Останнім часом Меттью Перрі веде куди здоровіший спосіб життя, але це ніяк не завадило йому розірвати недавно заручини зі своєю нареченою Моллі Хартвіц. 

  У свою чергу Сара Полсон з 2015 року полягає у стосунках із актрисою Холланд Тейлор. 

  Статті на тему