UA
RU

Офіційно: Галь Гадот зіграє Клеопатру у новому байопіку

Редагувати переклад
Ізраїльська акторка підтвердила свою участь у зйомках нової картини.
Офіційно: Галь Гадот зіграє Клеопатру у новому байопіку-Фото 1

Instagram/@gal_gadot

 

Галь Гадот таки втілиться в єгипетську королеву Клеопатру, про це стало відомо з інтерв'ю нового випуску західного видання InStyle. 36-річна ізраїльська акторка зіграє головну роль у біографічній картині про легендарного фараона.

Галь Гадот прочинила завісу нового сюжету в інтерв'ю та розповіла про те, якою буде її героїня.

Я не можу розповісти багато деталей, але можу сказати одне, що ми плануємо показати Клеопатру у всій красі. Ми хочемо показати не тільки її сексуальність і привабливість, але й те, наскільки вона була розумною і могутньою, а також покажемо, який вплив вона справила і продовжує це робити на світ, у якому ми живемо сьогодні.

– каже Гадот.

І хоча зовні цариця та актриса мають схожість, у жовтні 2020 року багато хто негативно сприйняв той факт, що Чудо-Жінка зіграє Клеопатру. Вони вважали, що актриса може "оббілити" легендарну особистість і потрібно, щоб Клеопатру зіграла актриса з арабським або африканським корінням.

Галь Гадот відразу прокоментувала критику на свою адресу і заявила, що якщо "покопатися" у походженні фараона, то можна помітити, що вона була зовсім не арабською жінкою.

По-перше, якби ви вивчили біографію, тоді знали б, що Клеопатра була македонкою. Ми шукали македонську актрису, яка б підійшла на роль цариці, але її там не виявилося. А я просто обожнюю Клеопатру, тому хочу відзначити спадщину Клеопатри і вшанувати пам'ять цієї дивовижної історичної ікони, якою я так захоплююсь,

- Відповіла Гадот на BBC Arabic у грудні 2020 року.

Читайте також: Актриси, які «вмирали» у тренажерному залі заради ролі

Багато хто ставив під сумнів вихід картини про єгипетську царицю, оскільки новина про зйомки фільмів була ще 2020 року, якраз під час піку пандемії коронавірусу. Але продюсери та режисери, все ж таки, не залишили цю ідею і скоро ми зможемо побачити велич Клеопатри, яку Галь Гадот вміло продемонструє, на великих екранах.

Статті на тему