UA
RU

"Вона була приголомшливою жінкою": Мати Сільвестра Сталлоне померла в 98 років

Редагувати переклад
Джекі Сталоні була астрологом, екстрасенсом та жінкою видатних переваг. 
"Вона була приголомшливою жінкою": Мати Сільвестра Сталлоне померла в 98 років.

Жаклін Сталлоне померла уві сні у віці 98 років. Практично до самої смерті вона вела активне суспільне життя, поруч із постійним розвитком своїх екстра-навичок. Крім того, у 1980-х жінка була менеджером шоу жіночого рестлінгу, відомого під назвою GLOW (Блиск). Вона була матір'ю зірки “Роккі” Сільвестра Сталлоне, музиканта Френка Сталлоне та раніше загиблої актриси Тоні Д'Альто. 

Саме молодший син жінки повідомив, що його мати померла. Він виставив її юне фото у Instagram, і підписав, що його мама померла уві сні, “як того й хотіла”. 

"Вона була приголомшливою жінкою": Мати Сільвестра Сталлоне померла в 98 років.

Вона була приголомшливою жінкою, і щодня працювала самовіддано і безстрашно. Її було складно не любити, адже вона була неймовірно ексцентричною та яскравою. Вона народилася 29 листопада 1921 року у штаті Вашингтон, і пережила епоху “сухого закону”, Велику Депресію, Другу світову війну. Я годинами розмовляв з нею про те, що відбувалося у 20-х, 30-х, 40-х. То був як урок історії. Її розум залишався гострим як бритва аж до дня її смерті. Мій брат Сільвестр дбав про неї як про королеву все її життя. Я більше ніколи не зможу зателефонувати своїй матері, а вона не лаятиме мене за те, що я так ніколи і не одружився. Але ми всі любили її, і дух цієї неймовірної жінки завжди буде живий. Я сумуватиму за тобою завжди, мамо.

Читай також: Шарліз Терон, Кара Дельвінь у проекті Dior про видатних жінок

Джекі була активним користувачам соціальних мереж, і регулярно виставляла тонни фото її відомих дітей, відео з собаками та іншими моментами життя, що запам'ятовуються. Наприклад, минулого грудня вона поділилася своїм фото з букетом розкішних пурпурних троянд, підписавши, що квіти отримала від Сільвестра на Різдво. 

"Вона була приголомшливою жінкою": Мати Сільвестра Сталлоне померла в 98 років.

До самої смерті Джекі Сталлоне вела досить активний спосіб життя, а у соціальні мережі постійно викладала відео з уроків танцями та пілатесом. 

Співчуття сім'ї Сталлоне висловили її колеги з рестлінг-імперії, серед яких і відома спортсменка та учасниця шоу Анджеліна Алтишин. Дівчина написала, що Джекі завжди була добрим менеджером, і другою матір'ю для всіх дівчаток. 

У Джекі залишилося два сини Сільвестр і Френк, чоловік Стівен Левін, а також 7 онуків та 3 правнуків. 

Статті на тему