UA
RU

Весільний переполох: опубліковано листування принца Гаррі та Меган Маркл з її батьком

Редагувати переклад
У Мережі опубліковано той самий лист, через який герцоги розпочали "холодну війну" з британськими таблоїдами. 

Весільний переполох: опубліковано листування принца Гаррі та Меган Маркл з її батьком.

У жовтні минулого року принц Гаррі та Меган Маркл подали до суду на британське видання Mail on Sunday. Причиною цього стало опубліковане особисте листування Меган Маркл та її батька перед днем ​​весільної церемонії. У ній дружина принца Гаррі представлена ​​у негативному світлі. Все це, за словами принца Гаррі, сталося через вирвані з контексту пропозиції. 

Лист тепер знаходиться у розпорядженні суду, але якимось чином потрапив до Мережі. Про це повідомляють закордонні видання, у тому числі Люди. Повідомлення датовані кількома днями до весілля принца Гаррі та Меган Маркл. Тоді стало відомо, що Том Маркл, батько герцогині, потрапив до лікарні із серцевим нападом. 

Читайте також: Меган Маркл та принц Гаррі стали постачальниками їжі. У Мережі з'явилося відео

Том, це знову Гаррі! Насправді, треба поговорити з вами. Вам не потрібно вибачатися, ми розуміємо обставини, але «оприлюднення» лише погіршить ситуацію.

Якщо ви любите Мег і хочете зробити все правильно, будь ласка, зателефонуйте мені, тому що є два інші варіанти, які не вимагають від вас спілкування зі ЗМІ. Тому, будь ласка, зателефонуйте мені, щоб я міг пояснити. Мег і я не злі, нам просто треба поговорити з вами. Спасибі, 

— йдеться в одному з повідомлень від 14 травня 2018 року від імені принца Гаррі. 

Після того, як Том Маркл не відповів на дзвінок, принц Гаррі зателефонував йому, щоб знову застерегти його від спілкування з пресою. Проте батько вибрав спілкування з таблоїдом TMZ, якому ексклюзивно розповів про свій серцевий напад та оприлюднив особисте листування з Меганом. 

Статті на тему