UA
RU

Знову про Ліам? Майлі Сайрус випустила кліп на пісню "Slide Away"

Редагувати переклад
Майлі втомилася від нескінченної вечірки і хоче "будинок на пагорбах".

Знову про Ліам? Майлі Сайрус випустила кліп на пісню "Slide Away"-Фото 1

У кожній новій пісні після розриву з Ліамом Хемсвортом фанати Майлі шукають натяки на причини такого рішення А співачка і рада розповісти, що сталося насправді. Вона робить це знову в новій роботі Slide Away. 

Протягом усього відео можна зрозуміти, що Сайрус ілюструє власне розчарування у вечірках та випивці. Картинка повторює лірику пісні: «Я хочу свій будинок на пагорбах / Не хочу віскі та пігулок / Я не здаюся легко / Але я не думаю, що я на дні». Зірка дає нам зрозуміти, що життя з Хемсвортом було схоже на вечірку, яка їй порядком набридла. Саме це і стало причиною їхнього розлучення. 

Читайте також: БІЛЛІ АЙЛІШ ПРЕЗЕНТУВАЛА НОВИЙ КЛІП ПРО ГЛОБАЛЬНЕ ПОТЕПЛЕННЯ

Знову про Ліам? Майлі Сайрус випустила кліп на пісню "Slide Away"-Фото 2

Цікаво, що саме Майлі звинувачували в пристрасті до алкоголю та наркотиків, але друзі пари повідомили, що Ліам і сам не промах: «Усі думають, що Майлі — проблематична і незріла особистість, і що вона руйнує їхню спілку, але це не так. Ліам влаштовує вечірки зі своїми друзями, а Майлі просто хотіла, щоби він подорослішав».

Дивіться кліп Майлі Сайрус на пісню "Slide Away":

До речі, Майлі після розриву набила на руці Рядок з пісні «The Thing» гурту The Pixies. І багато хто вважає, що ці слова присвячені її колишньому. 

Статті на тему