UA
RU

Орландо Блум поскаржився на своє спільне життя з Кеті Перрі 

Редагувати переклад
Очевидно, чоловікові не вистачає інтимності після того, як його дівчина народила первістка. 
Орландо Блум поскаржився на своє спільне життя з Кеті Перрі.

На подив Орландо Блум дуже відвертий і щирий щодо свого сексуального життя з нареченою Кеті Перрі. 

44-річна зірка серіалуКарнівал Роу” розповів в інтерв'ю The Guardian, Що останнім часом йому не вистачає уваги від своєї коханої. Зокрема, чоловік поскаржився на брак сексуальної інтимності у їхніх стосунках. Звичайно, актор “Піратів Карибського моря” вважає, що провиною усьому те, що його 36-річна дівчина лише у серпні 2020 року народила його доньку Дейзі Давши, що дуже сильно змістило вектор її пріоритетів.  

Коли репортер запитав актор, наскільки часто той займається сексом, чоловік без натяків зізнався, що недостатньо, адже зовсім вони нещодавно у їхньому житті з'явилася дочка. 

Орландо Блум не вперше виставляє своє інтимне життя напоказ. Так, у березні 2020 року актор розповів виданню неділя Часщо він утримувався від сексу протягом шести місяців перед тим, як зустрів Кеті. Вперше чутки щодо того, що дві знаменитості зустрічаються, з'явилися у січні 2016 року, коли парочка проводила час разом на афтерпаті церемонії нагородження премії “Золотий Глобус”.  

Орландо Блум поскаржився на своє спільне життя з Кеті Перрі.

Читай також: Емма Робертс поділилася порадою з молодими мамами, про яку хотіла б дізнатися раніше 

"Я збирався утримуватися лише три місяці, але мені сподобалося те, як я почав ставитися до жінок і до жіночого початку в собі", - розповів актор. Він також пояснив, що тоді відмовився від будь-якої сексуальної стимуляції. 

«Це було безумство. Не думаю, що це корисно. Не вважаю, що це крок, що рекомендується. Мені було дуже важко справлятися”. 

Нещодавно актор дав інтерв'ю для Sunday Times, під час якого розповів про те, як він справляється з батьківством разом із Перрі. Упевнені, всі чудово пам'ятають, що кінозірка має сина від моделі Міранд Керр — 10-річного Флінна. 

“Це чудово знову приміряти на себе роль батька. Цього разу я відчуваю менше напруження та тривоги. Я – козеріг, тому мені подобається рутина. На щастя, моя партнерка також насолоджується всім процесом”. 

Статті на тему