UA
  RU

  Памела Андерсон розлучилася зі своїм бойфрендом через зраду

  Актриса дуже засмучена через цю новину.

  51-річна Памела Андерсон повідомила про своє розлучення з 33-річним бойфрендом Аділем Рамі. Про це вона розповіла своїм шанувальникам на власній сторінці у Instagram. Актриса виклала чорно-білу фотографію, де вона та футболіст разом та доповнила її довгим постом про крик душі. Вона розповіла всім користувачам мережі, що її коханий жив подвійним життям.


  Останні два роки мого життя були одним великим обманом. Раніше він жартував про своїх колег-футболістів, які винаймали для своїх подруг квартири поряд з будинком, де жили їхні дружини. Він називав цих людей монстрами. Але сам вчинив ще гірше. Він брехав усім. Як це можливо: маніпулювати двома жіночими серцями одночасно? Я впевнена, що за цей час у нього були інші. Він і є справжнісінький монстр. Як же я могла допомагати іншим, але при цьому виявилася недостатньо мудрою для того, щоб допомогти собі?!,

  — з гіркотою написала Андерсон.


   
   
   
   
   
  Переглянути цей допис в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Повідомлення, поширення The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson)

  Такий піст не змусив чекати реакції, і буквально одразу ж шанувальники актриси почали втішати її, говорячи, що вона гідна чоловіка, здатного відповідати за свої вчинки. Не обійшлося і без скептиків, які одразу не вірили у відносини Памели та Аділя.


  Читайте також: АДЕЛЬ СИЛЬНО СХУДНІЛА ПІСЛЯ РОЗВОДУ З ЧОЛОВІКОМ

  Памела Андерсон розлучилася зі своїм бойфрендом через зраду-Фото 1

  Нагадаємо, що пара познайомилася два роки тому і майже одразу почали зустрічатися. Їхні стосунки розвивалися стрімко: Андерсон практично відразу переїхала до футболіста до Франції. Але, як це зазвичай трапляється, пара розлучилася через рік спільного життя. У пресі була інформація, що вони розійшлися через небажання акторки йти під вінець. Інша ж версія свідчить, що через те, що Рамі був постійно з Памелою, він не міг приділяти своїм дітям від попереднього шлюбу більше часу. Але після, пара, все ж таки, возз'єдналася.   

   


  Статті на тему