UA
RU

Памела Андерсон вирішила розлучитися зі своїм п'ятим чоловіком і пояснила причину

Редагувати переклад
І знову зірка серіалу "Рятувальники Малібу" розлучається.
Памела Андерсон вирішила розлучитися зі своїм п'ятим чоловіком і пояснила причину.

Памела Андерсон все ніяк не може знайти того ідеального супутника по життю. Як повідомляє видання Page Six, знаменитість подала документи на розлучення зі своїм п'ятим за рахунком чоловіком Деном Хейхерстом. Як пояснила Андерсон, він був "несумлінним і не підтримував" її.

Шлюбний процес буде відбуватися в Канаді, саме там подала документи Памела, тому що вона та її чоловік проживали разом у будинку знаменитості на острові Ванкувер з 2020 року. Раніше Ден Хейхерст був охоронцем Памели та підрядником у її особняки, перш ніж зав'язалися їхні романтичні стосунки.

Джерело, наближене до пари, повідомило, що вони змогли без проблем пережити перший локдаун під час карантину, але через деякий час спільний побут, все ж таки, завдав шкоди їхнім стосункам.

Ден виявився недостойним Памели - він був недобрим і не підтримував її. Після того, як ви проведете два роки, проживаючи кожну секунду з кимось, вам точно доведеться дізнатися їх з кращого чи гіршого боку. На даний момент їх не пов'язують навіть дружні стосунки, тому що Памела вирішила, що у них немає нічого спільного, він не ставився до неї так, як вона хотіла б.

Також джерело розповіло, що спочатку Андерсон подобалося жити зі звичайним хлопцем, який може з легкістю поміняти лампочку, але потім зрозуміла, що він не здатний задовольнити всі її потреби і бажання. Тому шлюбу настав кінець.

Читайте також: Перші подробиці майбутнього весілля Брукліна Бекхема та Ніколи Пельтц

Нагадаємо, що Памела Андерсон та Ден Хейхерст зіграли весілля у 2020 році напередодні Різдва і весь цей час жили в будинку актриси. Але, схоже зараз, Андерсон вирішила не мучити себе і свого обранця і наклала на них недовгий шлюб. Вона продовжуватиме свою активістську діяльність і виступатиме за права тварин, проти сексуального насильства та порнографії, а також за свободу слова. 

Статті на тему