UA
RU

Періс Джексон розповіла про самопошкодження та спроби накласти на себе руки

22-річна донька Майкла Джексона відверто розповіла про своє життя у документальному фільмі на Facebook Watch.

Періс Джексон розповіла про самопошкодження і спроби накласти на себе руки-Фото 1

У фільмі Unfiltered: Paris Jackson & Gabriel Glenn Періс розповіла про те, як намагалася прийняти своє тіло і займалася самопошкодженням, щоб впоратися з ситуацією. 

Я була єдиною дівчинкою серед хлопчиків перших 10, 11 років мого життя. Так як я була єдиною дівчинкою, мій тато любив грати в перевдягання. Я виглядала як фарфорова лялька. Я ненавиділа це,

- зізналася Періс. 

Читайте також: ФРОНТМЕН KASABIAN ТОМ МЕЙГАН ЙДЕ З ГРУПИ ІЗ-ЗА ОСОБИСТІХ ПРОБЛЕМ

Після смерті Майкла Джексона у 2009 році дівчина почала стрімко набирати вагу. На той момент вона опинилася під опікою своєї бабусі Кетрін.

Їжа перетворилася на залежність. Але коли двоюрідний брат назвав мене товстою, я сказала собі: "Ок, так більше не може продовжуватися". І з того часу я почала завдавати собі шкоди. Я різала і пекла себе. Я ніколи не думала, що помру від цього, тому що завжди контролювала лезо і знала, як глибоко воно має увійти, 

— продовжила розповідь Періс. 

Співачка та актриса заявила, що провокувала викид дофаміну (гормон, який пов'язаний із почуттям задоволення) за допомогою самоушкоджень та набивання татуювань. Таким чином вона трансформувала душевний біль у фізичний. 

Але на травмах усе не скінчилося. Джексон заявила, що намагалася накласти на себе руки: «Так, я намагалася вбити себе багато разів». 

Статті на тему