UA
RU

Періс Хілтон заручена - хто став обранцем світської діви? 

Редагувати переклад
Картер Реум зробив пропозицію зірці напередодні святого Валентина. 
Періс Хілтон заручена - хто став обранцем світської діви? -Фото 1

Paris hilton engagment pics
courtesy Paris Hilton

Періс Хілтон розпочинає новий і найкращий розділ свого життя разом зі своїм коханим — Картером Реумом. Пара, яка зустрічається приблизно з Дня Благотворення 2019 року, оголосила про новий етап стосунків у день 40-річчя дівчини — 16 лютого 2021 року.  

Реум поставив це питання Хілтон напередодні дня святого Валентина, презентувавши кільце, розроблене правнуком Луї Картьє — Жаном Дуссе. Пропозиція була зроблена на приватному острові, де пара святкувала день народження Хілтон з її сім'єю. 

Коли ти знаходиш свою родинну душу, ти не просто розумієш це, але відчуваєш. Я і моє кохання були разом з нашого першого побачення, і на мій день народження він організував поїздку в тропічний рай. Коли ми йшли на вечерю вздовж берега, Картер підвів нас до альтанки, прикрашеної квітами, і опустився на одне коліно. Я сказала “так”, “так” вічності. Немає нікого іншого, з ким я захотіла б провести вічність”, — написала зворушена дівчина. Більше фото доступне на власному сайті Періс Хілтон ParisHilton.com

Читай також: Розлучення року: Кім Кардаш'ян розповіла, чи дозволить Каньє Весту бачитися з дітьми 

“Цей рік, прожитий пліч-о-пліч з COVID-19, прискорив багато речей. Я звикла багато подорожувати, і раптом у мене з'явився шанс залишитися вдома та переоцінити те, що насправді є для мене важливим. Мої стосунки та час, проведений із Картером, стали справжнім подарунком. Я схвильована перед тим, як почати писати наш новий розділ”, - розповіла Періс Хілтон виданню ЛЮДИ про те, як вона проводила час на карантині зі своїм уже нареченим. 

Періс Хілтон заручена - хто став обранцем світської діви? -Фото 2

Paris hilton engagment pics
courtesy Paris Hilton

40-річний Реум повторив сантимент нареченої: “У мене з'явилася унікальна можливість дізнатися справжню Періс. Я це робив щодня протягом останніх 15 місяців, і я відчуваю неймовірну радість, що саме вона стане моєю майбутньою дружиною та партнером. Вона світиться добротою, робочою етикою, автентичною та голосом, який покликаний зробити цей світ кращим. Вона продовжуватиме все це робити у статусі майбутньої матері та дружини”. 

Якраз напередодні дня святого Валентина Хілтон презентував відеокліп на пісню 2006 рокуСерцебиття”. В кінці ролика як камео з'являється і сам Реум. 

“Ця пісня описує те, що я відчуваю по відношенню до нього, тому я відчувала, що маю зробити музичне відео. Мені здалося, Що ідеальним буде випустити його в день святого Валентина, щоб відсвяткувати те, що мені нарешті пощастило зустрітися зі своєю справжньою любов'ю”. 

Підприємець Реум був поряд з Хілтон на початку цього місяця, коли вона давала свідчення в Юті проти школи-інтернату Прово-Каньйон, співробітників якої вона звинуватила у завданні їй емоційного, фізичного та психологічного насильства під час її перебування у закладі, будучи підлітком. 

Відзначаючи 14-місячний ювілей їхніх стосунків, Хілтон віддала шану своєму коханню, поділившись сердечним посланням про те, як вона вдячна за те, що знайшла Картера. 

Коли ти дивишся в мої очі, я відчуваю, як моє серце тане. У моїй голові більше нічого в цей момент не існує, тільки ти і я. Коли ти мене цілуєш, час зупиняється. Щодня з тобою — як здійснена мрія. Я дуже люблю тебе. Ти — мій вічний дім, і немає іншого місця, де б хотіла бути”. 

 

Статті на тему