UA
RU

Перші подробиці майбутнього весілля Брукліна Бекхема та Ніколи Пельтц

Редагувати переклад
Вже цієї весни пара зв'яже себе законними узами шлюбу.
Перші подробиці майбутнього весілля Брукліна Бекхема та Ніколи Пельтц-Фото 1

Instagram/@nicolaannepeltz

Бруклін Бекхем і Нікола Пельтц розпочали перші приготування до їхнього майбутнього важливого заходу, який відбудеться 9 квітня. Вже відомі перші подробиці їхнього весілля.

Як і належить майбутній нареченій, Нікола повністю поринула в пошуки ідеальної вінчальної сукні і вирішила, що їх у неї буде відразу дві (як зазвичай це буває у світських дівчат). Але Пельтц пощастило подвійно, оскільки її майбутня свекруха – визнана "ікона стилю" і саме Вікторія Бекхем продумала дизайн весільних суконь. А втілить у життя задумку Модний дім Valentino.

Також видання The Sun повідомляє, що стало відомо, хто буде свідками на зірковому весіллі: з боку Брукліна це будуть його брати – 19-річний Ромео та 16-річний Круз. А з боку Миколи – її брат Бред.

Зважаючи на все, церемонія одруження Пельтц і Бекхем буде відбуватися з розмахом, оскільки її планують організувати у величезному маєтку батька нареченої Нельсона Пельтца. Як відомо, у ньому є 27 спальних кімнат, тому можна буде розмістити велику кількість людей.

Перші подробиці майбутнього весілля Брукліна Бекхема та Ніколи Пельтц-Фото 2

Instagram/@nicolaannepeltz

Серед запрошених, за попередньою версією, буде Джіджі Хадід, Ніколь Річчі із сім'єю, а також Гордон та Тана Рамзі. А ось хрещеного батька Брукліна Елтона Джона, швидше за все, не буде на заході, оскільки у нього заплановано турне на цю дату.

Читайте також: Приянка Чопра прокоментувала чутки про розрив із Ніком Джонасом

Медіа-освітлення важливої ​​події у житті молодої пари також бути! Британське видання Vogue запросило ексклюзивні права на зйомку та публікацію деталей весілля. Нагадаємо, що головним медіа на урочистості Вікторії та Девіда Бекхем було видання Ok! Ще один цікавий організаційний момент: вести всю церемонію одруження буде Девід Бекхем. 

Також було ухвалено рішення зберегти конфіденційність заходу, тому Бруклін та Нікола наполягли на тому, щоб гості не публікували жодних фото та відео з їхнього весілля. Дуже шкода, що ми не зможемо спостерігати за створенням нової сім'ї в режимі реального часу, але ми цілком і повністю підтримуємо їхнє рішення захищати своє особисте життя.

Статті на тему