UA
RU

Перший рік позаду: Як Джастіну Біберу та Хейлі Болдуїн вдалося подолати “відсутність довіри” 

Редагувати переклад
Подробиці дуже жорсткого першого року заміжжя зіркової пари. 
Перший рік позаду: Як Джастіну Біберу та Хейлі Болдуїн вдалося подолати “відсутність довіри” -Фото 1

Джастін Бібер - той хлопець, який, за його словами, завжди відчував себе змушеним одного разу одружитися. 

“Я відчував, що це моє покликання. Просто одружуватися, завести дітей”, — розповідає співак в інтерв'ю  GQ  у травневому випуску.  

І хоча 27-річний співак поки не поспішає заводити дітей, обзавестися дружиною йому вже пощастило. У 2018 році Джастін Бібер офіційно оформив свої відносини з Хейлі Бібер у нью-йоркському суді, але урочисті клятви закохані знову виголосили у 2019 році на розкішному святкуванні у Південній Кароліні. Однак, заміжне життя не завжди було простим для обох партнерів. 

“Перший рік шлюбу був справді важким, бо багато що повертало мене назад до травми. Була відсутність довіри. Було багато речей, у яких не хочеш визнаватися коханій людині, бо це страшно. Не хочеш лякати його, розповідаючи, що тобі самому страшно”. 

Насправді весь перший рік шлюбу володар премії "Греммі" був завжди на взводі, проте сам Бібер припускає, що з того часу багато що змінилося. 

Ми просто створюємо моменти для нас, як для пари, сім'ї. Ми творимо цінні спогади. І це чудово, що у нас є щось, чого можна прагнути. Раніше в мене не було цього в моєму житті. Моє домашнє життя було нестабільним. Як і мого будинку, мого життя не існувало. У мене не було особливого нікого. Я не мав нікого, кого я міг би любити. У мене не було людини, якій я міг би розповісти про свої почуття. Але тепер у мене це все є”. 

Перший рік позаду: Як Джастіну Біберу та Хейлі Болдуїн вдалося подолати “відсутність довіри” -Фото 2

Вперше Джастін та Хейл зустрілися у 2009 році, і стали друзями. У 2016 році у них був короткий роман, проте лише через два роки вони відновили свої стосунки. 

Читай також: #bookshelfy: Семен Горов, режиссер та продюсер

Понад 10 років після зустрічі Хейлі подорож Джастін продовжується розігруватися на очах усього світу. Бувай Бібер розвивався у професійному плані, йому було дуже тяжко в особистому житті. Він вживав наркотичні засоби, а також боровся зі своїми фізичним та ментальним здоров'ям. 

“У мене було почуття, що мені хочеться більшого. Я відчував, що маю успіх, але мені завжди було боляче і сумно. У мене були невирішені питання. Я думав, що успіх зробить усе найкраще. Для мене наркотики були просто засобом рухатись далі”. 

І незважаючи на те, що Хейлі в інтерв'ю для Мода у 2019 році зізнавалася, що шлюб для неї дуже тяжкий, а особливо при впливі публічної критики, вона та Джастін абсолютно віддані один одному. 

«Я не сидітиму тут і брехатиму, що все це магічна фантастика. Шлюб завжди буде важким. Це вибір. Ти не відчуваєш цього кожного божого дня. Ти не прокидаєшся щодня, і не кажеш, що ти так закохана, а твій партнер ідеальний. Так не відбувається у шлюбі. Але в заміжжі все одно є щось прекрасне — бажання боротися за щось, будувати сім'ю з людиною. Ми дуже молоді і це лякаючий аспект. Ми змінюватимемося. Але ми готові розвиватися разом та підтримувати один одного. Це те, як бачу весь процес. І врешті-решт він також і мій найкращий друг. Він мені ніколи не набридає”, - розповідала 24-річна модель. 

Статті на тему