UA
RU

Співачка Даффі виступила проти романтизації насильства у фільмі «365 днів»

Редагувати переклад
У Мережі фільм Барбари Бяловас та Томаша Мандеса «365 днів» називають "польськими "50 відтінками сірого"". 

Співачка Даффі виступила проти романтизації насильства у фільмі «365 днів».

Вже цього порівняння достатньо, щоби зрозуміти, яка головна сюжетна канва фільму. Багато глядачів були шоковані відвертими сценами еротичного характеру та ідеєю оволодіти жінкою проти її волі. 

Однією з тих, хто вирішив висловитись про проблему вголос, стала британська співачка Даффі. Знаменитість зізналася, що сама пережила сексуальне насильство, яке змусило її піти зі сцени. 

Читайте також: ДОВЕРНЕ ОБЛИЧЧЯ ДЖЕФФРІ ЕПШТЕЙНА АРЕСТОВАНА У ЗВ'ЯЗКУ З РОЗСЛІДУВАННЯМ ПРО ХАРАССМЕНТ

Співачка написала відкритий лист гендиректору Netflix Ріду Хастінгсу, в якому закликала до більшої відповідальності за вибір фільмів та програм для трансляції:

Я не хочу виступати в такій позиції, щоб писати вам, але пережиті страждання через насильство, яке ви уявляєте як «дорослу еротику», змушують мене це зробити. «365 днів» «огламурують» жорстоку реальність секс-торгівлі, згвалтування та викрадення. Це не повинно бути чиїмось уявленням про розвагу, не повинно бути представлено або монетизуватися таким чином. Я закликаю мільйони людей, яким сподобався фільм, задуматися про реальність викрадення та торгівлі людьми, насильство та сексуальну експлуатацію, а також про пережитий досвід, який є повною протилежністю цієї глянсової фантазії.

За сюжетом Лаура разом із подругою вирушають на Сицилію, щоб відпочити. Але всі її плани руйнуються через Массімо Торрічеллі — мафіозі, який нею одержимий. Він викрадає дівчину і намагається її всіляко спокусити. Він дає Лаурі рік — 365 днів — щоб вона закохалася в нього, якщо цього не станеться, Массімо обіцяє її відпустити. 

Джерело: liza.ua

Статті на тему