UA
RU

Співачка FKA Twigs випустила новий трек, присвячений токсичним стосункам із Шайа Лабаф 

Редагувати переклад
"Чи не суддя me” – дуже інтимна пісня”, - прокоментувала виконавиця. 
Співачка FKA Twigs випустила новий трек, присвячений токсичним стосункам із Шайа Лабаф -Фото 1

ФКА Гілочки випускає новий трек на тлі продовження судового процесу проти колишнього хлопця Шайа Лабафа. Співачка стверджує, що зірка фільму “Найп'яніший округ у світі” зазнавав її сексуального та фізичного насильства, бив її протягом усього періоду їхніх стосунків, а також свідомо заразив венеричним захворюванням. 

У вівторок 33-річна зірка випустила свій новий сингл.Чи не Суддя Me“. Оголосивши про свій останній реліз в InstagramГілочки (Уроджена Талія Дебретт Барнетт) поділилася щирим посланням: "Цей проект дуже особистий і особливий для мене". 

Співачка особливо пишається тим, що у своїй новій пісні їй вдалося досліджувати «взаємозв'язок історії темношкірих у межах Африки, Америки та Європи». 

Новий проект FKA Гілочки з'явився лише через місяць після того, як вона подала позов проти Лабафа, звинувативши його в «жорстоких знущаннях». 

Читай також: Роберт Родрігес готує перезапуск саги "Діти шпигунів" 

«Те, що я пережила з Шайа, було найгіршим з усього, що я колись відчувала за все своє життя», - розповіла вона тоді Команда Нові Йорк Times. «Я не думаю, що люди будь-коли могли б подумати, що це станеться зі мною. Але я думаю, що в цьому вся справа. Подібне може статися з будь-ким… Я постійно думала, що ніхто ніколи не повірить мені. Я – нетрадиційна, кольорова та жінка». 

Співачка FKA Twigs випустила новий трек, присвячений токсичним стосункам із Шайа Лабаф -Фото 2

Лабаф раніше сказав Команда Нові Йорк Час, що «багато» звинувачень проти нього не відповідають дійсності. 

У позові співачка стверджує, що Лабаф перетворював дрібні розбіжності на нічні бійки і тримав біля ліжка заряджений пістолет. Через це вона навіть боялася вставати ночами до вбиральні, бо побоювалася, що бойфренд вистрілить у неї, переплутавши зі зловмисником. 

Вона також описала інцидент, коли актор “Трансформерів” шпурнув її у свою машину на заправці та публічно лаяв. Найжахливішим, за словами виконавиці, було те, що сторонні спостерігачі все бачили і не робили жодних спроб зупинити кінозірку. 

Читай також: Сила в рівності - у чому твоя суперсила

Ніхто нічого не робив. Це було страшно, бо я вважала, що мені ніхто ніколи не повірить. Ніхто за мене не заступився. Усі бачили, як він до мене ставиться, і не робили жодних спроб допомогти. Я відчувала розчарування. Я навіть пам'ятаю, як зателефонувала до гарячої лінії жертв насильства”. 

Минулого місяця Лабаф написав відповідь на звинувачення електронною поштою, і направив його до видання Команда Час. 

Співачка FKA Twigs випустила новий трек, присвячений токсичним стосункам із Шайа Лабаф -Фото 3

"Моїм алкоголізму та агресії немає виправдання, а лише раціоналізація. Я був аб'юзером по відношенню до себе та навколишнім роками. Я відомий тим, що раню найближчих мені людей. Мені соромно за це, і я перепрошую. Я більше нічого не можу сказати”. 

Адвокат FKA Тwigs Браян Фрідман тоді сказав PEOPLE: «Шайа Лабаф ображав пані Барнетт та інших. Ми намагалися вирішити це питання в приватному порядку за умови, що пан Лабаф погодиться на послідовне психологічне лікування Оскільки він не пішов на таку угоду, моя клієнтка подала позов, щоб не допустити повторення ситуації з іншими жінками». 

Адвокат Лабаф, Шон Холлі, у грудні заявив у зверненні до Різноманітністьактор шукає допомоги. 

"Шайа потрібна допомога, і він знає про це. Ми активно шукаємо повноцінне, інтенсивне та довгострокове стаціонарне лікування, якого він відчайдушно потребує. Не йдеться про кар'єру Шайа. Йдеться про те, щоб травми та біль, завдані ним, більше не повторилися. Шайа є визнаним аб'юзером, і йому потрібна допомога, яка згодом вирішить його проблему агресивної поведінки”. 

Статті на тему