UA
RU

Співачка LAURA MARTI випустила новий альбом "Все буде добре!"

Редагувати переклад
«Кожен мій альбом – як нове знайомство із самою собою», - каже Лаура Марті.

Співачка LAURA MARTI випустила новий альбом "Все буде добре!"-Фото 1

Свіжа робота співачки – ода найціннішому, що у нас є: кохання та життя. Щирий діалог зі слухачем про силу духу та віри. «Все буде добре!» — це 10 життєстверджуючих пісень, які зігрівають. Не дарма альбом виходить саме зараз – напередодні новорічних свят та Різдва.

Читайте також: 5 українських музичних гуртів, які ви зобов'язані знати

Це свого роду подарунок моїм слухачам. А настрій і навіть сама назва альбому – моє побажання їм на цілий рік уперед!

- зізнається Лаура.

У новому альбомі співачка робить сміливий крок у бік нових музичних орбіт – поп-музики, поп-року, соулу та фанку. Водночас це перший повністю україномовний альбом Лаури. 

Я експериментую, але ніколи собі не брешу. Для мене це найголовніше. Я пишу тексти та музику так, як цього вимагає у цей момент моя душа. Думаю, саме цю свободу повинен мати справжній музикант, артист. Співати треба тільки про те, у що сам закоханий і щиро віриш. Інакше діалог із слухачем буде штучним. А це нікому не потрібно,

— розмірковує Лаура.

Кожна пісня альбому – це реальна історія із життя співачки чи людей, що її оточують. Так, найдраматичніший і зворушливий номер альбому «Жити» - це історія про боротьбу молодої дівчини за своє життя. «Я думала про те, чим ще можу підтримати цю людину? Прийшла додому, сіла та написала їй пісню», — згадує співачка.

Співачка LAURA MARTI випустила новий альбом "Все буде добре!"-Фото 2

Від пронизливої ​​балади до запальної пісні про закоханість. Слідом за «Жити» звучить один із майбутніх хітів альбому «Очi». Так, від пісні до пісні альбом змінює темп, забарвлення, настрій і виходить до патетичної коди потужного, розгонистого синглу «Вiріті в найкраще»де голосу Лаури вторить зірковий склад бек-вокалістів 

Тут джаз – лише один із елементів, що розчинився між потоком гранично щирих емоцій та відлуннями улюбленої музики Лаури різних років. Повітряний софт-рок та елегантний поп-рок гурту Coldplay, меланхолія та нерв «пізньої» Земфіри, сонячний фанк у дусі гурту Incognito і м'який лаунж.

«Все буде добре!» — масштабний запис, у якому взяли участь дванадцять музикантів. Саунд-продюсером альбому виступив В'ячеслав Шевченко. У роботі з окремими треками також брали участь Юрій Шепета (один із авторів музики для балету The Great Gatsby) та молодий музикант Ігор Агріч, відомий по роботі з Джамалою та групою Електромед.

Статті на тему