UA
RU

Сукня нареченої: Донателла Версаче придумає весільне вбрання для Брітні Спірс

Редагувати переклад
Заради такої важливої ​​події поп-діва вирішила звернутися за допомогою до професіоналів своєї справи.
Сукня нареченої: Донателла Версаче придумає весільне вбрання для Брітні Спірс-Фото 1

Instagram/@britneyspears

Весілля — дуже відповідальний та хвилюючий захід для кожної дівчини, особливо якщо це дівчина, за життям якої стежать мільйони. Враховуючи, які позитивні зміни відбуваються в житті Брітні Спірс — її підготовка до власного весілля вже почалася і, схоже, співачка намічає щось грандіозне.

Артистка вирішила почати з найголовнішого — весільної сукні, тому одразу звернулася до іменитого дизайнера Донателла Версаче. Про це Спірс особисто повідомила своїх шанувальників на своїй сторінці в Інстаграм, виклавши серію знімків та підписавши їх:

Ні, це не моє весільне вбрання! Ха-ха! Донателла Версаче розробляє мою весільну сукню, ми це вже обговорюємо.

Цікаво, якою ж буде вінчальна сукня виконавиці, але судячи з того, що за справу взялася Донателла, вбрання буде екстравагантним.

Сукня нареченої: Донателла Версаче придумає весільне вбрання для Брітні Спірс-Фото 2

Instagram/@britneyspears

Читайте також: Крістен Стюарт заручена зі своєю дівчиною

Нагадаємо, що 39-річна Брітні Спірс оголосила про свої заручини з 27-річним фітнес-тренером Семом Асгарі в середині вересня, хоча пара вже п'ять років разом і давно мріяла про створення сім'ї. Причиною, чому вони так довго тягли з цим, це заборона батька співачки на особисте життя, але після скасування опікунства Брітні Спірс вільна робити будь-що.

Я хочу, щоб я мав можливість вийти заміж і завести дітей. У мене встановлена ​​внутрішньоматкова спіраль, тому я не можу завагітніти. Вони не хочуть, щоб я мав ще дітей. Це опікунство приносить мені значно більше шкоди, ніж користі. Я заслуговую на те, щоб у мене було життя,

— одного разу повідомила Брітні Спірс.

Статті на тему