UA
RU

Племінниця принцеси Діани зустрічається із 60-річним мільйонером

Редагувати переклад
У суспільстві різниця у віці не грає таку велику роль, як раніше.
Племінниця принцеси Діани зустрічається з 60-річним мільйонером.

@kitty.spencer

Кітті Спенсер завжди намагається "тримати марку" і не демонструвати своє особисте життя на загальний огляд. Але цього разу племінниця принцеси Діани втратила пильність і дала привід для роздумів своїм шанувальникам. 

28-річна леді Спенсер була помічена з 60-річним мільярдером Майклом Льюїсом у Нью-Йорку. Вони разом залишили готель The Mark Hotel, у якому відзначала свій baby shower Меган Маркл. І хоча пара вийшла нарізно: спочатку вийшов Майкл і сів у таксі, а потім і сама Кітті, очевидці стверджують, що вони проводили час разом.

Читайте також: ДЖУД ЛОУ ТАЄМНО одружився зі своєю ПОЛЮБЛЕНОЮ

Чутки про те, що у Кітті Спенсер та власника англійського бренду одягу та аксесуарів Whistles роман, з'явилися ще у серпні минулого року. Хоча раніше їх ніхто не бачив разом. Насправді, немає нічого дивного в тому, що Кітті так старанно приховує свої стосунки з Майклом Льюсом, адже він на шість років старший за її батька. Схоже, що племінниці принцеси Діани не дуже хочеться бути об'єктом нарікань. І не лише із боку сім'ї.

Хочемо відзначити, що леді Спенсер завжди воліла проводити час із старшими чоловіками. Так, наприклад, попереднім коханим дівчини протягом чотирьох років був 44-річний магнат Нікколо Баратьєрі ді Сан П'єтро. 

Нагадаємо, що Кітті Спенсер є донькою молодшого брата принцеси Діани Чарльза. Вона не входить у королівську сім'ю, зате є музою Модного дому Dolce & Gabbana та частою гостею різних модних заходів.

Статті на тему