UA
RU

Переможець року: хто став найсексуальнішим чоловіком 2022

Редагувати переклад

За рейтингом журналу People.

Кріс Еванс поповнив список “найсексуальніших чоловіків на планеті” і ми цілком і повністю згодні з цією перемогою.

Щороку видання People обирає найсексуальнішого чоловіка зі знаменитостей і цього разу найкращим кандидатом для цієї номінації став Кріс Еванс. Він став в одну шеренгу з Полом Раддом, Бредом Піттом, Майклом Б. Джорданом, Джорджем Клуні та іншими.

Сам актор райдужно відреагував на цю новину і сказав, що його мама дуже пишатиметься цим званням.

Вона пишається всім, що я роблю, але це щось. Мама справді може цим похвалитися. І я зовсім не буду цим здивований. Наша сім'я буде у нестямі від радості,

 — зі сміхом каже Еванс. 

Читайте також: Ребел Вілсон вперше стала мамою

Кріс Еванс найбільш відомий своєю роллю Стіва Роджерса, також відомого як Капітан Америка, в кінематографічному всесвіті Marvel. Цього року 41-річний актор знявся у фільмах «Лайттер» від Pixar, «Сірий чоловік» від Netflix та ще у трьох нових фільмах, включаючи «Примарну примару» 2023 року для AppleTV+. Еванс також є одним із керівників платформи громадянської активності A Starting Point, яку він запустив у 2020 році. Крім того, він люблячий батько та фанат свого собаки Доджера – помісі боксера, якого можна побачити у всіх його соціальних мережах. Тому не дивно, що актор став найсексуальнішим чоловіком, який нині живе у 2022 році.

Статті на тему