UA
  RU

  Переможці Євробачення-2021 гурт Maneskin пройдуть тест на наркотики 

  Редагувати переклад
  Заздрість інших країн багатьох змусила повірити у те, що поведінки соліста Даміано Давида видається неадекватним. 

  Італійська глем-рок-група Менескін, яка виграла у суботу на Євробаченні 2021 року, після своєї перемоги пройде тест на наркотики Після їхнього тріумфу розмови про музичний гурт стали вірусним, а особливо після того, як у Мережі з'явився ролик, на якому видно, як соліст. Даміано Давид схиляється над столом. Багато інтернет-користувачів припустили, що в цей час він нюхав кокаїн. 

  «Не хворіють на COVID, зате вживають наркотики», — написав один із користувачів Твіттера під кліпом, який набрав 71 000 переглядів. 

  З того часу Давид заперечує звинувачення, навіть пропонуючи пройти тести на наркотики.  

  «(Гітарист Томас Раггі) розбив склянку... Я не вживаю наркотики. Будь ласка, хлопці, не кажіть цього. Не говори так, правда. Жодного кокаїну, будь ласка, не говоріть так», — зізнався він репортерам у прес-конференцію після конкурсу. 

  У суботу гурт повторив заяву, зробивши схожий запис у своїй історії в Instagram, відреагувавши на спекуляції. 

  «Ми справді шоковані тим, що деякі люди говорять про те, що Даміано вживає наркотики. Ми реально виступаємо проти наркотиків і ніколи не вживали кокаїн», — йдеться у заяві.  

  «Ми готові пройти тестування, бо нам нема чого приховувати. Ми тут, щоб грати нашу музику, і ми дуже раді нашій перемозі на Євробаченні, і ми хочемо подякувати всім за підтримку. Рок-н-рол ніколи не помре. Ми вас любимо". 

  Переможці Євробачення-2021 гурт Maneskin пройдуть тест на наркотики -Фото 1

  dpatop - 23 May 2021, Німеччини, Роттердам: Гітаріст Етан (lr), basist Victoria, Singer Damiano і guitarist Thomas of band "Maneskin" (Italy) rejoice після видання Eurovision Song Contest (ESC) протягом photocall. Photo: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa

  Європейський союз мовлення також опублікував заяву, в якій йдеться про те, що Давид пройде тест після свого повернення на батьківщину — до Італії. 

  Читай також: Зірка серіалу "Друзі" Метт Леблан не спілкувався з батьком 9 років  

  «Нам відомо про чутки навколо ролика італійців — переможців пісенного конкурсу Євробачення-2021, знятого у greem-room», - йдеться в заяві.  

  "Група рішуче спростувала звинувачення у вживанні наркотиків, і вказаний співак пройде добровільний тест на наркотики після прибуття додому", - йдеться у заяві EBU.  

  Груп Манескін обійшла виконавців із 39 країн, вигравши Євробачення 2021 року з 524 очками.  

  Переможці Євробачення-2021 гурт Maneskin пройдуть тест на наркотики -Фото 2

  ROTTERDAM, NETHERLANDS — MAY 22: Damiano David of Måneskin від Італії відпочиває, як вони відвідують трофеї для пішки “Zitti E Buoni” (Shut Up And Be Quiet) протягом 65th Eurovision Song Contest grand final held at Rotterdam Aho , 22 in Rotterdam, Німеччина. It is the third time Italy has won the award, and Rome and Naples have previously acted as host cities. (Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

  "Ми просто хочемо сказати всій Європі, всьому світу, що рок-н-рол ніколи не помре!", - заявив Даміано зі сцени Євробачення після їхньої перемоги, яка знаменує собою третю перемогу Італії після останнього тріумфу країни у 1990 році.  

  Французька представниця Барбара Прави посіла друге місце з 499 очками, за нею у підсумковій таблиці слідує швейцарець Gjon's Сльози з 432 очками. 

  Переможці Євробачення-2021 гурт Maneskin пройдуть тест на наркотики -Фото 3

  ROTTERDAM, NETHERLANDS — MAY 22: Barbara Pravi of France протягом 65th Eurovision Song Contest grand final held at Rotterdam Ahoy on May 22, 2021 в Rotterdam, Німеччина. (Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

  Переможці Євробачення-2021 гурт Maneskin пройдуть тест на наркотики -Фото 4

  20 May 2021, Німеччини, Роттердам: Сингер Gjon's Tears (Switzerland) розробляти плакат "Тут l'univers" протягом другого semi-final of Eurovision Song Contest (ESC) at the Ahoy Arena. Photo: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa

  Переможці Євробачення-2021 гурт Maneskin пройдуть тест на наркотики -Фото 5

  21 May 2021, Німеччини, Роттердам: Сингер Катерина Павленко з групою "Go_A" (Ukraine) буде реалізувати пісню "Shum" на Eurovision Song Contest (ESC) Jury Final at Ahoy Arena. Photo: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa

  У свою чергу український гурт Go_A, який цього року представляв нашу країну на Євробачення, посів п'яте місце з піснею “SHUM”. Проте друге за результатами голосування глядачів. 
   

  Статті на тему