Edit page title Чому Джеймс Франко опинився в опалі - без шансу на нові проекти 
Edit meta description Чому Джеймс Франко опинився в опалі - без шансу на нові проекти - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Чому Джеймс Франко опинився в опалі - без шансу на нові проекти 

Редагувати переклад
Із іменитим актором відмовляються працювати навіть друзі. 
Чому Джеймс Франко опинився в опалі - без шансу на нові проекти.

Якось Джеймса Франко називали Джеймсом Діном нового покоління.  Саме за роль секс-символу 1950-х років у байопіку 2001 року “Джеймс Дін” Франко був номінований на премію «Еммі» та отримав «Золотий глобус». 

Але через 20 років 43-річна зірка з голлівудського серцеїда перетворилася на артиста-катастрофу. Після серії звинувачень у сексуальних домаганнях проти Франка працювати з актором відмовився навіть його вічний колаборатор- Комік Сет Роген.   

Коли чоловіка на пряму запитали, чи продовжить він працювати з Франком, Роген, який знявся разом із Франком в «Ананасовому експресі» у 2008 році, у проекті «Кінець світу 2013: Апокаліпсис по-голлівудськи» у 2013 році та в «Інтерв'ю» в 2014 року, розповів британській газеті Sunday Times, Що «правда полягає в тому, що у нього немає бажання робити це зараз». 

сет Рогензаявив, що більше не працюватиме з давнім партнером з фільму та другом Джеймсом Франком після звинувачень у сексуальному насильстві.   

Чому Джеймс Франко опинився в опалі - без шансу на нові проекти.

Франко пережив кілька зльотів та падінь за свою кар'єру: отримавши номінацію премії “Оскар” за участь у фільмі “127 годин” у 2010 році, і став артистом бурлеск-театру-свідомим церемонії нагородження у 2011 році у парі з Енн Хетеуей

Читай також: Що подивитися та послухати з рівнем Upper intermediate 

Принагідно актор зробив досить дивних виборів, включаючи роль, що повторюється, в мильній опері «Головний госпіталь» — граючи персонажа на ім'я Франка. На той час критик Джері Зальцнаписав, що «на даний момент Джордж Буш насправді набагато кращий за актор, ніж Джеймс Франко».   

Крім того, що Франко був сценаристом, він написав збірку оповідань «Пало-Альто», адаптовану до фільму 2013 року, в якому він знявся разом з Еммою Робертс. Не задовольняючись постановкою простих фільмів, він навіть звернувся до танцювального театру. Якоїсь миті він брав участь у кількох програмах аспірантури, зокрема в Єльському університеті. 

Тепер кар'єра Франка похитнулася, і навіть Рогенкинув його. Останнім фільмом, над яким вони працювали разом, став «Горе-творець» 2017 року, і комік розповів  неділяTimes, що відмова від співпраці з Франком не випадково збіглася з тим періодом, коли Джеймса звинувачували у сексуальних домаганнях.  

«Що я можу сказати, так це те, що я зневажаю образи і домагання, і я ніколи не приховуватиму або покриватиму дії когось, хто це робить, або свідомо поміщатиму когось у ситуацію, змушуючуперебувати поруч із подібною людиною», — зазначив  Роген. 

 

Статті на тему