UA
  RU

  Чому принц Гаррі вирішив залишитися у Великій Британії 

  Редагувати переклад
  Ходять чутки, що онук королеви затримається на батьківщині до дня народження Єлизавети ІІ. 
  
  Чому принц Гаррі вирішив залишитися у Великій Британії?

  Очікувалося, що принц Гаррі повернеться до своєї вагітної дружини Меган Маркл у понеділок після відвідування похорону свого діда в Лондоні, але він може відкласти своє повернення до дня народження королеви Єлизавети II. Про це повідомляють анонімні джерела.  сторінка Шість. 


  Маркл, яка чекає появи доньки на початку літа, за вказівкою лікаря заборонили супроводжувати свого чоловіка. Герцогиня СасекськаЯк повідомляється, натомість написала від руки записку принцу Філіпу, щоб залишити її разом із квітковим вінком, подарованим на честь королівського морського піхотинця. 

  За повідомленнями британської газети метро Гаррі, який провів дві години мирних переговорів зі своїм братом, принцом Вільямом, та їх батьком, принцом Чарльзом, після похорону, забронював квиток на відкритий рейс до США. 


  Читай також: Про що говорили принци Вільям і Гаррі на похороні Філіпа - відповідає читець по губах 

  "Якщо все піде добре, то він може залишитися на день народження королеви", - розповіло джерело видання. Sun, Який також повідомив, що Гаррі сказав, що приєднається до Вільяма на відкритті меморіальної статуї на честь 60-річчя від дня народження принцеси Діани в Кенсінгтонському палаці 1 липня. 

  Інсайдери з королівської родини сподіваються, що церемонія також допоможе послабити напругу між братами. Холодність у їхніх стосунках є загальновідомим фактом, але є надія, що спільна подія на честь їхньої матері принцеси Діани допоможе зняти тиск. 


  Під час похорону принца Філіпа Вільям і Гаррі йшли на чолі процесії, розділені їх кузеном — молодшим сином принцеси Анни Пітером Філіпсом. За повідомленнями інсайдерів, ця умова була особистим проханням Вільяма.  

  Але після офіційної частини брати були помічені за дружньою бесідою протягом декількох хвилин під час похорону 99-річного принца Філіпа, який транслювався по телебаченню, в суботу, а потім провели пару годин разом за зачиненими дверима зі своїм батьком — принцем Чарльзом. 

   



  Статті на тему