UA
RU

Підопічна MONATIK презентує кліп у стилістиці Ів Сен-Лорана

Редагувати переклад
Визначна пам'ятка - це місце або особа, що надихає поетичне захоплення. 
Підопічна MONATIK презентує кліп у стилістиці Ів Сен-Лорана-Фото 1

Lida Lee, перша артистка MONATIK Corporation, презентує дебютний кліп про поєднання сучасного та класичного мистецтва. Популярний артист, який підкорив НСК "Олімпійський", композитор, креатор мюзиклу MONATIK, заявляє про вихід першого продюсерського проекту. Корпорація MONATIK починає допомагати самостійним творчим одиницям та першим дітищем стає артистка, яка підкорила своїм виступом світовий проект "The Voice" - Lida Lee. 

Авант-джаз співачка Lida Lee презентує дебютний кліп на сингл “Пам'ятки”, що відкриває нову і, на даний момент, найзначнішу епоху у своїй кар'єрі. Прем'єра роботи відбулася одночасно на всіх стрімінгових платформах. Визначна пам'ятка — це місце або особа, яка надихає на поетичне захоплення. Lida Lee бере на себе відповідальну місію поєднати в музичному творі сучасний перформанс та любов до легендарних класичних культурних цінностей, які надихатимуть людей на поетичні звершення. 

Підопічна MONATIK презентує кліп у стилістиці Ів Сен-Лорана-Фото 2

Незрівнянний вокал артистки, у поєднанні з високопрофесійною хореографією рівня Бродвейських постановок, видає нам у результаті естетичне відео, насичене вражаючим візуальним рядом. Режисером цього кліпу виступила Таню Муіньо, відома своєю співпрацею з MONATIK, Katy Perry, ROSALIA, Скриптоніт та іншими артистами, оператором став Микита Кузьменко. Танець у кліпі, творець якого Денис Стульников, натхненний постановками 60-х років, серед яких мюзикл "Міла Чаріті" Боба Фосса. У цій хореографії багато нових ідей, які потім неодмінно захочеться повторити. 

Читай також: Що купити на знижках зараз, щоб знадобилося наступного літа

Стилістика відео «Пам'ятки» просякнута естетикою колекцій Ів Сен-Лоран. Над створенням чорного боді-смокінгу працювала Ольга Жижко. Журнал Vogue писав, що Ів Сен-Лоран перевернув світ моди у 1960-х та 1970-х своїм новаторським поєднанням чоловічого та жіночого, високого та низького, класичного та авангардного. Саме ця подача дуже близька і Ліді Лі, яка своєю роботою надихає на поєднання класики та авангарду та захоплює. 

Підопічна MONATIK презентує кліп у стилістиці Ів Сен-Лорана-Фото 3

Зйомки проходили в культовій історичній пам'ятці Європи – Одеському театрі опери та балету. Престижний рейтинг "Forbes" включив будівлю до списку найнезвичайніших пам'яток Європи. Краса та пишність вражає. За легендою, головного архітектора будівлі позбавили зору, щоб він не зміг створити нічого кращого. Сама артистка зізнається, що дуже важливо прищеплювати любов до своїх культурних цінностей, відкривати їх наново та закохувати у них увесь світ. Саме тому кліп хочеться переглядати багато разів, розглядаючи красу в деталях. 

Варто також відзначити, що у кліпі з'являється і сам Monatik. У артистки раніше вже були колаборації із мультиартистом. Спільно вони виконали сингл "Добіги", який став чарт-топпером, який увійшов до третього сольного альбому MONATIK.

Статті на тему