UA
RU

Шанувальники Аріани Гранди запідозрили її у бісексуальності

Редагувати переклад
Співачка записала нову пісню із двозначним змістом, який вловили її шанувальники.
Шанувальники Аріани Гранди запідозрили її в бісексуальності.

@arianagrande

Аріана Гранде разом із Вікторією Монет записала новий сингл під назвою “Monopoly”. Шанувальники співачки гідно оцінили нову роботу Гранде, а ще помітили, слова пісні мають двоякий сенс: Аріана співає про те, що її цікавлять не тільки чоловіки:

Мені подобаються жінки і чоловіки (Так) / Робота так біса важлива, але мені потрібен близнюк,

- Співає 25-річна поп-зірка.

1 квітня виконавиці представили нову відеороботу на пісню Monopoly. Кліп вийшов досить провокаційним, оскільки співачки пародують поведінку чоловіків.

Читайте також: ШОК ДНЯ: ПРИНЦЯ УІЛЬЯМУ ЗАПОДОЗЛИ У ЗРАНІ 

Поки Аріана Гранде та Вікторія Монет спостерігають за тим, як зростають перегляди їхнього нового відео (кількість практично наблизилася до 4 мільйонів), шанувальники 25-річної співачки губляться у здогадах, чи справді Аріана змінила орієнтацію і стала бісексуальною. Тим більше, що Вікторія Монет нещодавно відкрито заявила, що не проти стосунків як із хлопцями, так і з дівчатами.

Деякі користувачі соціальних мереж припустили, що ця пісня — оригінальний жарт на День сміху, не більше.

Нагадаємо, що для Аріани Гранде тема стосунків стала дуже болючою після того, як вона розлучилася з Пітом Девідсоном, з яким було заручено. Власниця нагороди Греммі опублікувала смішний мем в Іnstagram Stories і торкнулася теми відносин:

Іноді причина, через яку когось відпускають, полягає в тому, що він може завдати вам шкоди на цьому етапі життя. Коли ви глибоко любите когось, ви дізнаєтеся, які демони живуть у цій людині, і розумієте, що вони завдають вам болю, завдають дискомфорту,

- йдеться у цитаті.

 

Статті на тему