Edit page title Помер український письменник Дмитро Капранов
Edit meta description Сьогодні раптово помер український письменник, видавець, публіцист, блогер і громадський діяч Дмитро Капранов. Йому було 56 років.

Close edit interface
UA
RU

Помер український письменник Дмитро Капранов

Сьогодні раптово помер український письменник, видавець, публіцист, блогер і громадський діяч Дмитро Капранов. Йому було 56 років.

Помер український письменник Дмитро Капранов-Фото 1

Помер український письменник, видавець, публіцист, блогер і громадський діяч Дмитро Капранов. Йому було 56 років. Повідомлення про смерть Дмитра з’явилося на офіційній Facebook-сторінці братів Капранових:

«Друзі, в нас біда. Сьогодні зранку раптово помер Дмитро. Коли і де прощання, напишу завтра. Все решта скасовується, пробачте».

Помер Дмитро Капранов

Брати Капранови народилися у 1967 році у Дубоссарах. Дмитро і Віталій Капранови — автори романів «Кобзар 2000», «Приворотне зілля», «Розмір має значення», «Щоденник моєї секретарки», «Забудь-річка», книжки для дітей «Зоряний вуйко». У 2000 році заснували видавництво «Зелений ліс». Першою книжкою видавництва став роман Леоніда Кононовича «Я, зомбі».

У 2019 році створили YouTube-канал «імені Т. Г. Шевченка», на якому розповідали про історію України. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року брати Капранови вступили до лав полку «Азов» і захищали Київщину. Згодом повернулися до цивільного життя. Останнім часом брати активно розвивали історичний YouTube-канал. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Міністерство культури та інформаційної політики України, kobzar.com.ua

Читайте також: ПОМЕР ДИСИДЕНТ І БОРЕЦЬ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ СТЕПАН ХМАРА

Статті на тему