UA
RU

Помер американський футболіст і актор О. Джей Сімпсон

Редагувати переклад

Колишній професійний футболіст НФЛ і актор О. Джей Сімпсон помер від раку у віці 76 років. Про це повідомила родина зірки. 

Помер американський футболіст і актор О. Джей Сімпсон-Фото 1

У віці 76 років помер американський футболіст, професійний гравець НФЛ і актор О. Джей Сімпсон. Причина смерті — хвороба. О. Джей Сімпсон боровся з раком. Про це повідомила родина зірки на сторінці Сімпсона у соцмережі X:

«10 квітня наш батько, Орентал Джеймс Сімпсон, помер у боротьбі з раком. Він був оточений своїми дітьми та онуками. У цей перехідний період його родина просить вас поважати їхні бажання щодо приватності та добродійства».

О. Джей Сімпсон — колишня зірка американського футболу. Він також знімався у кіно. Найбільш відомий ролями у фільмах «Голий пістолет», «Голий пістолет 2: Запах страху», «Голий пістолет 3: Остання образа». У 1995 році О. Джей Сімпсона було звинувачено у жорстокому вбивстві колишньої дружини Ніколь Сімпсон та її друга Рона Голдмана, проте суд його виправдав. Судовий процес був показаний у першому сезоні серіалу «Американська історія злочинів» — «Народ проти О. Джей Сімпсона».  

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Los Angeles Police Department / Wikimedia Commons

Читайте також: ПОМЕР АМЕРИКАНСЬКИЙ КОМЕДІЙНИЙ АКТОР РІЧАРД ЛЬЮЇС

Статті на тему