Edit page title Померла актрорка Енні Вершинг
Edit meta description Американська актриса Енні Вершинг померла у віці 45 років. Причиною смерті став рак. Про смерть повідомив чоловік Вершінг Стівен Фулл.

Close edit interface
UA
RU

Померла актрорка Енні Вершинг

Редагувати переклад

Американська акторка Енні Вершингпомерла у віці 45 років. Причиною смерті став рак.

Померла актриса Енні Вершинг-Фото 1

Про смерть Вершинг повідомив її чоловік актор Стівен Фул:

«Сьогодні в душі нашої родини з'явилася велика діра. Але Енні залишила нам те, чим її заповнити. Вона знаходила дива у найпростіших речах. І їй не потрібна була музика для танцю. Вона навчила нас не чекати, а самим знаходити пригоди, бо вони скрізь. І ми їх обов'язково знайдемо».

Енні Вершинг озвучувала героїню Тесс у відеогрі The Last of Us. Глядачам вона відома за ролями у серіалах "Зоряний шлях: Ентерпрайз", "Зоряний шлях: Пікар", "Втікачі", "24", "Детектив Босх", "Новобранець".

Померла актриса Енні Вершинг-Фото 2

Партнер із серіалу «24» актер Кіфер Сазерлендвиказав співчуття:

«Сьогодні світ втратив світло. Енні Вершинг була однією з найкращих акторів, з якими я колись працював, і була моїм другом. Моє серце розбите і болітиме за її родину. Нехай її пам'ятають, як прекрасну людину, якою вона була».

Енні Вершинг діагностували хворобу у 2020 році. Свій стан вона тримала в таємниці, через що її раптова смерть шокувала колег і друзів. В актриси залишилися троє синів.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Annie Wersching

Читайте також: ПОМЕР ВИДАВНИЙ ПОЕТ-ШІСТДЕСЯТНИК ДМИТРО ПАВЛИЧКО. АВТОР СЛІВ ПІСНІ «ДВА КОЛЬОРИ»