UA
RU

Померла акторка Анук Еме

У своєму будинку у Парижі померла французька акторка Анук Еме, найбільше відома за роллю у фільмі «Чоловік і жінка». Їй було 92 роки. 

Померла Анук Еме

Сьогодні померла французька акторка Анук Еме. Їй було 92 роки. Про смерть повідомила донька акторки Мануела Папатакіс. На своїй сторінці в Instagram вона опублікувала фото матері та додала допис:

«Разом із моєю донькою Галаад і онукою Мілою ми з величезним сумом повідомляємо про смерть моєї матері Анук Еме. Я була біля її ліжка, коли вона померла сьогодні вранці у своєму домі в Парижі. З безмежною любов’ю».

Анук Еме народилася у 1932 році у Парижі. Її справжнє ім’я — Ніколь-Франсуаза Флоренс Дрейфус. На екрані вона вперше з’явилася у 1946 році у фільмі «Будинок над морем». Героїню Ніколь-Франсуази звали Анук, тож акторка взяла собі це ім’я. А потім змінила й прізвище на Еме, що означає «кохана». За свою кар’єру Анук Еме зіграла головні ролі у стрічках найвпливовіших режисерів. Зокрема, у її списку — фільми Федеріко Фелліні «Солодке життя» і «Вісім з половиною», фільм Бернардо Бертолуччі «Трагедія смішної людини». Але найвідомішою для акторки стала роль у стрічці Клода Лелуша «Чоловік і жінка». Ця роль принесла Анук Еме номінацію на премію «Оскар», а також нагороди «Золотий глобус» і BAFTA.  

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Giancarlo Botti / Instagram / Manuela Papatakis

Читайте також: ПОМЕРЛА СПІВАЧКА ФРАНСУАЗА АРДІ

Статті на тему