UA
RU

Померла акторка Ракель Велч

Американська акторка Ракель Велч померла у віці 82 роки. Сумну новину повідомив менеджер зірки. Причиною смерті названо нетривалу хворобу. 

Померла акторка Ракель Велч

Велч народилася у 1940 році у Чикаго. Зростала у Каліфорнії. Там виграла конкурс краси, а згодом стала ведучою прогнозу погоди на місцевому телеканалі. 

До того, як стати зіркою, Ракель встигла вийти заміж, взяти прізвище чоловіка, народити двох дітей, розлучитися, переїхати до Техасу, попрацювати моделлю у магазині Neiman Marcus і офіціанткою у барі та знову повернутися до Каліфорнії.

Акторку помітили після участі у мюзиклі Roustabout з Елвісом Преслі. Слава прийшла після фільму «Фантастична подорож». А за роль печерної жінки у стрічці «Мільйон років до нашої ери», яку Велч зіграла у шкіряному бікіні, її назвали секс-символом 60-х. Проте акторка трохи соромилася цього титулу, бо, як вона зізнавалася, це було не в її природі. 

Померла акторка Ракель Велч

У кар'єрі Ракель Велч були й серйозні нагороди. За роль у фільмі "Три мушкетери" вона отримала "Золотий глобус". Також акторка має зірку на Голлівудській алеї слави.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Justin Hoch / Wikimedia Commons, Hammerfilm Productions / Wikimedia Commons

Читайте також: ПОМЕРЛА АКТОРКА ДЖИНА ЛОЛЛОБРИДЖИДА

 

 

 

Статті на тему