UA
RU

Після оголошення про розлучення з Еммою Робертс Гарретт Хедлунд заарештовано

Редагувати переклад

Публічне сп'яніння — що спричинило неконтрольовану поведінку актора? 

Про те, що Гаррета Хедлунда заарештували в Теннессі, повідомляє видання. TMZ. У суботу 37-річного актора затримали за підозрою в публічній інтоксикації. Втім, довго залишатися в камері чоловікові не довелося, і під заставу 2 100 доларів його було випущено тієї ж ночі. 

Після оголошення про розлучення з Еммою Робертс Гарретт Хедлунд заарештовано-Фото 1

Новина про арешт Хедлунда з'явилися практично відразу після того, як пресі стало відомо про розлучення актора та Емми Робертс. У колишнього дуету рік тому народилася дитина – син Родс. Численні джерела заявили, що пара розійшлася кілька тижнів тому, а їхні стосунки не були умиротворені вже дуже давно. 

«Це сумно, але вони намагаються разом виховувати дитину. Це важко”, – зазначив інсайдер. 

Родс та Хедлунд, які почали зустрічатися у березні 2019 року, привітали появу Родса у грудні 2020 року. Колишня пара поділилася першим фото немовляти та його ім'ям у січні 2021 року. Тоді Емма подякувала 2020 році за те, що хоча б одна світла пляма в ньому все-таки була. 

Раніше численні джерела, наближені до закоханих, повідомляли, наскільки відповідальним татом для Родса є Хедлунд. За повідомленнями він постійно допомагав Еммі і підтримував її. 

Після оголошення про розлучення з Еммою Робертс Гарретт Хедлунд заарештовано-Фото 2

Читай також: Белла Хадід пояснила, чому їй довелося відмовитися від алкоголю 

«Завести дитину в розпал пандемії було складніше, ніж хтось із них міг собі це уявити. Але вони справді намагаються зрозуміти, як усе потрібно робити правильно. Гарретт виконує всі обов'язки Емми, поки вона одужує після народження дитини. Він заповнив будинок речами, які потрібні Еммі, щоб вона почувала себе комфортно. Вона тільки зараз повертається до нормальної рутини”. 

Проте вихідний арешт не єдина проблема із законом, з якою актору потрібно буде розібратися. 

Раніше цього тижня на актора подали до суду через два роки після звинувачення у водінні у нетверезому стані. Згідно з судовими документами, отриманими PEOPLE, Хедлунда звинувачують у недбалості матір і доньку, які стверджують, що їх «серйозно» поранено в «жахливому лобовому зіткненні» з автомобілем Гарретта. Рівень алкоголю у крові Хедлунда перевищував норму вчетверо. 

Обидві вимагають відшкодування збитків та суду присяжних. Крім матері та доньки в момент події в машині перебували ще двоє неповнолітніх. 

Після інциденту актор «Трона» запросив та завершив 30-денну програму лікування у стаціонарі та 9-місячну програму консультування з алкоголю та наркотиків для перших правопорушників. Хедлунд ініціював лікування у стаціонарі після арешту та був добровольцем. 

 

Статті на тему