UA
RU

Повелитель мух: Актор “Твін Пікса” Кларк Міддлтон помер від вірусу, який поширює москіт

Редагувати переклад
Кларк Міддлтон помер у 63 роки. 
Володар мух: Актор “Твін Пікса” Кларк Міддлтон помер від вірусу, що розповсюджується москітами-Фото 1

Актор, який блискуче зіграв у новій версії “Твін Пікса” загадкового чоловіка Одрі Чарлі, а також образ начальника з “Чорного списку”, який втілив образ, помер від вірусу, від якого поки не винайшли вакцину. І поки весь світ намагається знайти вихід із ситуації з COVID-19 москіти вирішили додати турбот епідеміологам та вченим.  

За словами дружини Кларка Міддлтона Еліси її чоловік помер від так званого вірусу Західного Нілу вдома в Лос-Анджелесі.  

“З важким серцем ми говоримо про те, що перервалося ще одне життя: у 63 роки помер Кларк Тінслі Міддлтон – улюблений актор, письменник, режисер, вчитель, герой, чоловік, орієнтир та друг”, – розповіла дружина чоловіка для видання Varierty.  

“Смерть Кларк викликана вірусом Західного Нілу, якого поки що не винайшли вакцини. Кларк був прекрасною душею, який все своє життя провів, досліджуючи власні межі і захищаючи тих, хто не може це зробити сам”.  

Володар мух: Актор “Твін Пікса” Кларк Міддлтон помер від вірусу, що розповсюджується москітами-Фото 2

Читай також: Cover story: Макс Барських: "Це мій час!"

Вірус Західного Нілу – хвороба, що провокується укусом москіту, від якої немає ні вакцини, ні лікування. Посилаючись на інформацію Центру контролю та профілактики захворювань, можна стверджувати, що більшість хворих одразу не відчувають жодних змін в організмі. Однак, один із п'яти контактованих з вірусом починає відчувати симптоми, а один із 150 не справляється з ними, і гине. 

Обдарований актор Міддлтон за свою кар'єру встиг зіграти значні ролі у таких фільмах та серіалах як “Закон та Порядок”, “Твін Пікс”, “Чорний список”. За камерами Кларк створював сценарій для короткометражних фільмів і продюсував їх. 

Поза своєю роботи Міддлтон, якому у віці 4 років поставили діагноз "ревматоїдний артрит", був затятим адвокатом тих, хто не мав змоги висловитися. Він виступав як спікер від людей, які страждають на його власне захворювання, а також відкрив свій фонд. 

“Мій батько не дозволяв мені здаватися. Він постійно говорив мені про те, що я сам визначаю свою реальність тим, як я думаю, і як несу себе. Він не дозволяв мені вважати себе жертвою. Саме він навчив мене сміливості та рішучості. Він знав, наскільки важливо для мене було почуватися незалежним. І не чекати жодних поблажок тільки тому, що я хворію. Я мусив усе заробити сам. Наслідки – моє прекрасне життя”, – прокоментував ситуацію зі своїм здоров'ям у 2017 році Кларк Міддлтон. 

 

Статті на тему