UA
RU

Принц Чарльз почувається пригніченим після інтерв'ю Меган та Гаррі 

Редагувати переклад
Ключова причина його стану - звинувачення у расизмі проти королівської сім'ї. 
Принц Чарльз почувається пригніченим після інтерв'ю Меган і Гаррі.

Принц Чарльз почувається «розчарованим» через звинувачення сина принца Гаррі та невістки Меган Маркл у расизмі у королівській сім'ї. 

Під час гучного інтерв'ю пари з Опро Уінфрі, яке з'явилося на американському телебаченні на початку березня, герцогиня Сасекська заявила, що в королівській сім'ї були «побоювання та розмови про те, якою темною може бути шкіра Арчі, коли він народиться». Хоча пара не уточнила, хто зробив коментар, Опра пізніше пояснила, що це були ні королева Єлизавета II, ні принц Філіп. 

Саме тому принц Чарльз почувається неймовірно розчарованим, як стверджує джерело з Палацу. PEOPLE. 

“Принц вірить у різноманітність та його дії це завжди демонстрували. Він був першою людиною, яка виявила ситуацію зі скандалом Віндраш (першу масову еміграцію з Карибів до Великобританії, що відбулася у 1950-х роках), а також внесок цих людей у ​​розвиток британського суспільства. Він багато працював на користь мусульманської спільноти. З усіх членів королівської сім'ї він підійшов до цього питання найсерйозніше 

Джерело з Букінгемського палацу повідомляє, що 36-річний принц Гаррі та його 38-річний брат Вільям завжди мали напружені стосунки з батьком.  

Читай також: Шерон Стоун зізналася, що її обхитрили, змусивши зняти білизну у провокаційній сцені "Основного інстинкту" 

Принц Чарльз почувається пригніченим після інтерв'ю Меган і Гаррі.

LONDON, ENGLAND — SEPTEMBER 5: Prince William, Duke of Cambridge і Принцип Harry дзвонити до новоствореного Royal Foundation Support4Grenfell community hub on September 5, 2017 in London, England. Hub забезпечує сприяння і емоційний підтримка для Grenfell Tower community. (Photo by Toby Melville – WPA Pool / Getty Images)

«Це не звичні стосунки між синами та батьком. Він — їхній тато і їхній бос. Вони зобов'язані йому у питанні фінансування їхніх офісів та життів”. 

Гаррі поділився під час інтерв'ю Опри, що його батько перестав відповідати на його дзвінки в якийсь момент після вирішення пари піти з посади старших членів королівської родини. 

«Мені було дуже неприємно, адже він пройшов через щось подібне. Він знає, який це біль. І ще він – дідусь Арчі. Звичайно, я завжди любитиму його, але, між нами занадто багато болю. Я продовжуватиму намагатися налагодити наші стосунки, поставивши їх у пріоритет”. 

Тим часом, королева Єлизавета «занепокоєна» тим, як заяви про расизм вплинуть на Співдружність, що складається з 54 країн світу, які розглядають королеву як свого монарха та главу держави.  

“Вона дуже турбуватиметься про те, як заяви про расизм будуть сприйняті в країнах, які вона підтримувала та любила. Яким віддала все своє життя протягом усього періоду свого правління», - каже інсайдер із королівської родини. 

 

Статті на тему