UA
RU

Принц Гаррі та Меган Маркл поділилися списком улюблених жіночих імен 

Редагувати переклад
Ворожити, як саме герцоги Сассекські назвуть свою дочку, залишилося зовсім недовго. 

У Мережі виплив список імен, які раніше подобалися принцу Гаррі і Меган Маркл — якраз до дня народження їхньої дочки. 

До народження сина Арчі у травні 2019 року герцоги Сассекські говорили зі школярами під час їх заручин, які імена їм подобаються найбільше. Ім'я Емі було фаворитом серед усіх можливих, адже на той момент пара поки що не розкрила стать своєї майбутньої дитини. 

«Я запитала, чи назве вона свою малу Емі, якщо це буде дівчинка, і Меган відповіла, що вважає це ім'я досить милим, і пообіцяла подумати над моєю пропозицією», - розповіла студентка Меган Дадлі. 

Гаррі, здається, є фанатом імені Лілі. Під час однієї із зустрічей із поданими чоловік запитав у батьків дівчинки Лілі, як саме треба писати його. 36-річний Гаррі та 39-річна Меган також обговорювали улюблені імена у жовтні 2018 року під час туру Австралією. 

Читай також: Ретро гайд: 7 улюблених літніх образів Мерилін Монро та їхнє сучасне прочитання 

"У нас є довгий список імен, які ми збирали від усіх і кожного, так що ми сядемо, і уважно вивчимо його", - сказала Меган. 

Принц Гаррі та Меган Маркл поділилися списком улюблених жіночих імен - Фото 1

Гаррі також висловив свою любов до імені Гаррієт, і в цьому є сенс, адже тоді можна сказати, що мала була названа на честь батька. 

З того часу, як пара в березні оголосила про те, що чекає дитину, навколо імовірного імені для майбутньої "принцеси" почалися запеклі діалоги. Преса та публіка спекулювали на тому, що швидше за все дівчинку назвуть Діаною — на честь загиблої мами Гаррі, яку останнім часом герцог Сассекський дедалі частіше згадує у своїх “вільних” інтерв'ю. 

Нагадуємо, що старший брат Гаррі принц Вільям вже вшанував пам'ять своєї матері, назвавши тепер його і Кейт Міддлтон 6-річну доньку принцесою Шарлоттою Елізабет Діаною Маунтбеттен-Віндзор. 

Імена Аллегра та Ізабелла також перебувають у списку фаворитів, як і Філіпа — на честь Гаррі, який недавно помер дідуся, який помер у квітні 2021 року у віці 99 років. 

І принцеса Євгена, і Зара Тіндолл вшанували пам'ять свого дідуся, назвавши своїх дітей відповідно Август Філіп Хоук та Лукас Філіп Тіндолл. 

Статті на тему