UA
RU

Принц Гаррі та Меган Маркл узаконили Мегзіт

Редагувати переклад
Герцоги не мають змоги виконувати королівські обов'язки.
Принц Гаррі та Меган Маркл узаконили Мегзіт-Фото 1

У п'ятницю Букінгемський палац оголосив, що принц Гаррі та Меган Маркл, яка на даний момент перебуває в очікуванні появи на світ другої дитини, більше не виконуватимуть своїх обов'язків як членів королівської сім'ї. 

«Після розмов з герцогом королева написала, що підтверджує, що, відмовившись від роботи королівської сім'ї, неможливо продовжити виконання обов'язків, пов'язаних із громадською службою», — йдеться у заяві, додаючи, що почесні військові призначення пари та королівське заступництво будуть повернуті Єлизаветі II перерозподілу. "І хоча всі засмучені таким рішенням, герцог і герцогиня залишаються улюбленими членами сім'ї". 

Коли герцог та герцогиня Сасекські вперше вирішили віддалитися від монаршої сім'ї, королева погодилася на 12-місячну "відпустку". Остаточне та фінальне рішення було ухвалено після розмов між 36-річним принцом Гаррі та іншими членами королівської родини. 

Після оголошення представник принца Гаррі та Маркл додав: «Як свідчить їхня робота за останній рік, герцог та герцогиня Сасекські залишаються вірними своєму обов'язку та служінню Великобританії та всьому світу, і запропонували свою постійну підтримку організаціям, які вони представляли, незалежно від їхньої офіційної ролі. Ми всі можемо покласти життя на служіння людям. Служба - всесвітня». 

Читай також: Ганна Нелуп, фронтвумен андеграунд-іноді-поп гурту GannaBaby

Принц Гаррі та Меган Маркл узаконили Мегзіт-Фото 2

Перед вами перелік військових, громадських та благодійних асоціацій, які повернуться до королеви: Королівська морська піхота, RAF Хонінгтон, малі кораблі та дайвінг Королівського військово-морського флоту, Фонд Співдружності Королеви, Футбольний союз регбі, Футбольна ліга регбі, Королівський національний театр та Асоціація університетів Співдружності. У відповідь на це оголошення представник Меган Маркл і принца Гаррі заявив, що вони обоє залишаються віддані своїй справі. 

Рішення королеви було прийнято після того, як канал CBS підтвердив, що герцоги Сассекса стануть героями півторагодинного інтерв'ю з Опро Вінфрі, яке, як сказав один із представників королівської сім'ї, виданню сторінка Шість викликає «занепокоєння» у британських монархів, особливо принца Вільяма. 

Одне з джерел наголосило, що діалог пари з Уінфрі може стати вибухонебезпечним. Як додала найкраща подруга королеви американського телебачення, Гейл Кінг, для неї (Опри) «немає нічого забороненого».  

ВРРРРРРРР Бредбі було близько 10 хвилин з Гаррі та Меган», - розповіло джерело. «Опри має 90 хвилин — уявляєте, що вона з цим зробить?» 

 

Статті на тему