UA
  RU

  Велике інтерв'ю принца Гаррі: про расизм, дітей та любов до природи

  Редагувати переклад
  А ще поділився своїми поглядами на расизм. 

  Велике інтерв'ю принца Гаррі: про расизм, дітей і любов до природи.

  Видання The Telegraph поділилося головними думками з інтерв'ю принца Гаррі із захисницею природи Джейн Гудолл. Принц відверто розповів про свої погляди на складну екологічну ситуацію у світі та плани на розширення сім'ї, а ще про те, як молодих людей «вчать ненавидіти» від народження.

  Тема расизму стала чи не ключовою в інтерв'ю. Лікар Гудолл навела приклад того, що діти не звертають уваги на колір шкіри: «Якщо ви зберете разом групу маленьких дітей різної національності, то вони не помітять різниці! Їм не має значення біла шкіра або чорна, поки хтось їм про це не повідомить». Для принца Гаррі ця тема дуже важлива, адже його дружина Меган Маркл стала першою герцогинею з темним кольором шкіри. Через неї на королівську сім'ю обрушився шквал критики та нерозуміння. Ось чому Гаррі заявив, що хоче, щоб у майбутньому дітей виховували без стереотипів та кордонів:

  Якщо ви підійдете до когось і заявите: «Те, що тільки що сказали або те, як ви поводилися — це расизм», людина відповість: «Я не расист». «Я не кажу, що ти расист, я просто кажу, що твоє несвідоме упередження доводить, що через те, як ти виховувався, через середовище, в якому ти виховувався, у тебе є ця точка зору — несвідома точка зору. коли ти дивишся на когось інакше». Тоді люди починають розуміти, про що я говорю.

  Читайте також: Онук Грейс Келлі одружився зі своєю люлькою з коледжу

  А ось наступне одкровення від принца Гаррі стало шоком для багатьох шанувальників їх із Меган пари. В інтерв'ю з Джейн Гаррі заявив, що планування сім'ї є частиною його бачення турботи про природу. Подружжя не хоче мати більше двох дітей. Вони вважають, що лише так зможуть залишити щось найкраще для наступних поколінь. 

  Можливо через людей, яких я зустрічав, та місця, де мені пощастило побувати, у мене завжди був зв'язок та любов до природи. Тепер я дивлюсь на все по-іншому, 

  - поділився Гаррі.

  Нагадаємо, герцогиня Сассекська стала запрошеним зірковим редактором британський Vogue.

  Автор: Єлизавета Бабець

  Статті на тему