UA
RU

Принц Гаррі розповів, яким було одне з перших слів, сказаних його сином Арчі 

Спойлер: принцесі Діані було б неймовірно приємно. 

Принц Гаррі розповів, яким було одне з перших слів, сказаних його сином Арчі.

 

Перші сказані Арчі слова для принца Гаррі залишили ностальгічний і сентиментальний присмак. 

У новому документальному шоу каналу AppleTV+ під назвою "Я, якого ви не бачите" принц Гаррі розповів Опре Вінфрі, що одним з перших слів, сказаних дворічним Арчі, було саме "бабуся". До речі, 36-річний герцог Сасекський є провідним програми разом із зіркою американського телебачення. 

За словами самого Гаррі фото його загиблої матері, яка трагічно померла у віці 36 років внаслідок автомобільної катастрофи в Парижі у 1997 році, зараз висить у дитячій Арчі у будинку, який він ділить зі своєю дружиною Меган Маркл. 

«Я повісив фотографію мами у дитячій, і саме “бабуся” було одним із перших слів, сказаних Арчі. Звичайно, спочатку були мама-тато, а потім одразу бабуся. Бабуся Діана. Це наймиліша річ, але водночас вона змусила мене відчути себе сумно, бо вона має бути тут зі мною”. 

Що ж до першого слова Арчі, то Гаррі раніше казав, що це був «крокодил». 

“Він неймовірна дитина. У нього виходить складати три чи чотири слова разом. Він співає пісні”, - похвалився Гаррі перед ведучим Джеймсом Корденом під час появи на його шоу раніше цього року.

Принц Гаррі розповів, яким було одне з перших слів, сказаних його сином Арчі.

Читай також: Алісія Сільверстоун з'явилася в кампейні Rodarte в культовому образі з "Безглуздих" 

"Три склади", - зізнався гордий батько в той час, як Арчі вдалося вимовити перше слово.

У п'ятому епізоді шоу «Я, якого ти не бачиш», у якому були представлені раніше не показані кадри з домашнього архіву герцогів, на яких Арчі гойдається на лавці поруч зі своїм батьком, Гаррі також розмірковував про втрату Діани. 

«Я хотів би, щоб вона познайомилася з Меганом. Я хотів би, щоб вона була поруч з Арчі”. 

Батько сина, який перебуває в очікуванні появи доньки від дружини — 39-річної екс-актриси Меган Маркл, вірить, що його мати була б горда тим, якою людиною він виріс і життям, яке він створив для своєї сім'ї. 

«Так, я навіть не сумніваюся в тому, що моя мама була б неймовірно горда мною. Я живу тим життям, яке вона хотіла для себе. Життям, яке вона хотіла для нас. Так що я не тільки знаю, що вона пишається мною, але розумію, що саме вона допомогла мені досягти всього цього. Я ніколи не відчував її присутності більше, ніж за останній рік”. 

 

 

Статті на тему