UA
RU

Принц Гаррі та Меган Маркл вшанували пам'ять загиблого у російсько-українській війні друга 

Редагувати переклад

Знаменита сім'я зробила пожертву з особистого фонду.

Принц Гаррі та Меган Маркл не залишилися осторонь ситуації, що склалася на території України. Тому вони виділити суму на підтримку українців.

Принц Гаррі та Меган Маркл вшанували пам'ять загиблого у російсько-українській війні друга -Фото 1

Раніше повідомлялося, що подружжя Сассекське зробило пожертву, але не уточнювалось, яку саме суму вони внесли. Але 18 березня на сайті благодійного фонду Archewell з'явилося повідомлення про те, що Гаррі та Меган внесли суму в такі організації, як HIAS, HALO Trust, а також коаліцію українських медіа The Kyiv Independent. Сума пожертвування залишилася у таємниці.

Крім того, знаменитості вшанували пам'ять Сергія Карайвана – ветерана та учасника змагань Invictus Games (“Ігри нескорених”), які започаткував принц Гаррі. У офіційному зверненні герцога та герцогині Сассекських йдеться про те, що вони не знаходять місця від втрати знайомого.

Нам важко на серці, усвідомлюючи нещодавню втрату члена нашої ком'юніті ветеранів. Він загинув, захищаючи свою країну. Ми також віддаємо шану хоробрим чоловікам і жінкам із нашої глобальної ветеранської спільноти, колишніх і теперішніх, які довгу годину захищали свої країни та сім'ї з неперевершеною силою та рішучістю. Ми продовжуємо працювати і щодня спілкуватися з Invictus Games Foundation, щоб допомогти, чим можемо, 

– йдеться у заяві.

Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний крест»

Нагадаємо, що Invictus Games – це спортивні змагання для ветеранів військових дій та військових, які отримали поранення. Це, свого роду, паралімпійські змагання, започатковані у 2014 році. Вперше Україна взяла участь у цих іграх у 2016 році.

 

Статті на тему